Skip content

HURTS – nowa płyta, nowa trasa i ogromny sukces singla ‘Beautiful Ones’!

HURTS – nowa płyta, nowa trasa i ogromny sukces singla ‘Beautiful Ones’!

NOWY ALBUM DESIRE W SPRZEDAŻY 29 WRZEŚNIA

ZESPÓŁ WYRUSZA W SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ TRASĘ KONCERTOWĄ – 2 RAZY ZAGRA TEŻ W POLSCE!

“Hurts wracają! W repertuarze, na jakim znają się najlepiej – piosenkami pełnymi euforii, ale i melancholii”i-D

“To dopiero powrót z pompą! Beautiful Ones utrzymany jest w klimacie euro-synth-pop ale nie brakuje tu bezwstydnych tanecznych motywów i solidnej rockowej solówki” NME

“Mineły 2 lata od premiery ich krążka Surrender z 2015. To już najwyższy czas na powrót – i to z numerem, który brzmi jak ich najlepsze dzieło od lat!”Paper

Grupa Hurts ogłosiła właśnie szczegóły dotyczące nowej płyty i trasy koncertowej. Czwarty w karierze krążek zespołu – ‘Desire’ – trafi na półki sklepowe 29 września b.r. nakładem Sony Music. W listopadzie zobaczyć ich będzie można w Polsce aż dwa razy.

 

W tym roku mija już 7 lat od kiedy Europę opanował hit Wonderful Life z ich debiutanckiej płyty Happiness. Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Ich kolejne hity ‘Stay’, ‘Better Then Love’, ‘Some Kind Of Heaven’ czy ‘Lights’ podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im Platynowe i Złote Płyty. W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej ‘dochodowych’ zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

 

Zapowiadaną na 28 września płytę ‘Desire’ promuje singiel ‘Beautiful Ones’, któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący videoklip (zobacz pod TYM ADRESEM.). Wywołujący skrajne emocje obraz jest ‘świętowaniem indywidualności’ – nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

 

W październiku zespół wyruszy w swoją największą dotychczasową trasę koncertową obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów. W Polsce Hurts zobaczymy 19 listopada w Poznaniu (hala MTP2 Nr. 2) i 21 listopada w Warszawie (Torwar). Bilety na te wydarzenia do sprzedaży trafią 2 czerwca.

 

Więcej informacji na stronie: www.informationhurts.com