Skip content

HURTS – w nowej odsłonie – gwiazdami Eska Music Awards 2015!

HURTS – w nowej odsłonie – gwiazdami Eska Music Awards 2015!

HURTS gwiazdami ESKA Music Awards 2015!

 

Występowali w Polsce wielokrotnie – jednak w nowej, specjalnej odsłonie zaprezentują się dopiero na tegorocznej edycji rozdania Eska Music Awards. HURTS – bo o nich mowa – przyjadą do Polski w ramach promocji nowego, planowanego na październik albumu ‘Surrender’ (zamów przed premierą na CD, CD Deluxe, LP lub w wersji cyfrowej), z którego pochodzi aktualny hit zespołu „Some Kind Of Heaven”. Na czym polega ich nowe oblicze? Wszystko wyjaśni się już 29 sierpnia w Szczecinie – i dzięki transmisji na żywo – także na antenie TVP1 i Radia Eska. Retransmisję wydarzenia obejrzeć można będzie na kanale ESKA TV.

Obok Hurts i ogłoszonego już wcześniej Adama Lamberta zaśpiewają polscy artyści, którzy zostali nominowali do ESKA Music Awards 2015, w tym m.in. Grzegorz Hyży, Sarsa, Tabb & Sound’N’Grace i Margaret.

Do 28 sierpnia do godz. 12:00 można głosować na artystów nominowanych do ESKA Music Awards 2015. Głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl.

 

 

Hurts to brytyjski duet elektro-popowy założony w 2009 roku, który tworzą: wokalista Theo Hutchcraft oraz kompozytor Adam Anderson. Zespół na ma koncie dwie płyty studyjne i kilka występów gościnnych, m.in. z Calvinem Harrisem i Alesso w przeboju „Under Control”, który trafił na szczyty list przebojów w całej Europie. Hurts sprzedał prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej („Happiness”) i Złotej Płyty („Exile”). Nowy album ‘Surrender’ ukaże się w sprzedaży na całym świecie 9 października.