Skip content

Il Divo powracają z nową płyta ‘Amor & Pasion’ i ogłaszają koncert w Polsce!

Il Divo powracają z nową płyta ‘Amor & Pasion’ i ogłaszają koncert w Polsce!

Nowa płyta „Amor & Pasion” i koncert w Krakowie!

 

Siódma w karierze płyta Il Divo zatytułowana „Amor & Pasion” trafi do sklepów 27 listopada. Grupa ogłosiła właśnie, że w ramach trasy promującej to wydawnictwo, wystąpią ponownie w Polsce! Koncert ma odbyć się 31 maja 2016 r. w TAURON Arenie w Krakowie.

 

Carlos, Urs, David i Sebastien  z przyjemnością informują, że w ramach trasy AMOR & PASION zagrają w Polsce w przyszłym roku. Na koncercie zaprezentują utwory z nowego, wyczekiwanego albumu oraz swoje największe hity. Trasa promować będzie z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów nowy album, który ukaże się 27 listopada nakładem Syco Music/ Sony Music.
„Amor & Pasion”  to najbardziej ambitny projekt Il Divo. Za produkcję odpowiada  wielokrotny zdobywca nagrody  Latin Grammy Award®, Kolumbijczyk, Julio Reyes Copello. Na płycie znalazło się 12 nowych piosenek – większości bardzo znane hity, np. „A Las Mujeres Que Yo Ame (To All the Girls I’ve Loved Before)”  Julio Iglesiasa, „Si Voy A Perderte (Don’t Wanna Lose You)” oryginalnie wykonywany przez Glorię Estefan,  łacińska wersja  „Ody do radości” Beethovena oraz najbardziej rozpoznawalne tango wszechczasów – „Por Una Cabeza”, skomponowane w 1935 r., a wykorzystane w filmach „Lista Schindlera”  i „Zapach Kobiety”.

Zobacz zapowiedź płyty TUTAJ. Już teraz można ją zamówić m.in. TUTAJ.

 

Jeśli słuchając piosenek z albumu “Amor & Pasion” będziesz chciał tańczyć, poczekaj na to, co przyniesie trasa! To będzie wielki miks tango, rumby, bolero, mambo i oczywiście Twoich ulubionych standardów Il Divo. Spędź z nami wieczór i pozwól miłości i pasji wypełnić Twoje serce”. – tak o nowej płycie i trasie koncertowej mówi David Miller.
Bilety na krakowski koncert dostępne będą w sprzedaży od piątku 20 listopada od godz. 10.00 na stronie: www.LiveNation.pl.

 

Il Divo tworzą Urs Buhler, Carlos Marin, David Miller i Sebastien Izambard, Grupa powstała w 2003r i do tej pory sprzedała ponad 30 milionów płyt, doczekała się ponad 50 numerów jeden i może poszczycić się 160 złotymi i platynowymi albumami w 33 krajach. Uczestniczyli w ceremonii otwarcia i zamknięcia FIFA World Cup w 2006 roku, koncertowali u boku Barbry Streisand, pojawili się na balu inauguracyjnym prezydenta Baracka Obamy, uświetnili uroczystości diamentowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Mają koncie 6 albumów, a ich dyskografię zamyka „A Musical Affair” z 2014r.

 

Tracklista ‘Amor & Pasion’:

1)      Por Una Cabeza

2)      Abrázame

3)      Don’t Wanna Lose You (Si Voy A Perderte)

4)      Quizás, Quizás, Quizás (Perhaps, Perhaps, Perhaps)

5)      Bésame Mucho

6)      Quién Será (Sway)

7)      Volver

8)      Historia De Un Amor

9)      Eres Tu

10)   Contigo En La Distancia

11)   To All The Girls I’ve Loved Before (A Las Mujeres Que Amé)

12)   Himno de la Alegría (Ode To Joy)

 

***

Oficjalna strona: http://www.ildivo.com

Facebook: https://www.facebook.com/ildivo

Twitter: https://twitter.com/ildivoofficial