Skip content

IVE MENDES – wyprzedany koncert i premiera pierwszej od 7 lat nowej płyty juz w ten weekend!

IVE MENDES – wyprzedany koncert i premiera pierwszej od 7 lat nowej płyty juz w ten weekend!

Brazylijska królowa bossa novy – Ive Mendes – powraca z nowym albumem! Na krążku „Bossa Romantica” ukazującym się aż 7 lat od premiery poprzedniej płyty, ‘brazylijska Sade’ (bo tak jest często nazywana przez media) prezentuje kolekcję bardziej i mniej znanych utworów w kojących zmysły klimatach bossa nova. Znajdziemy tu promujący całość klasyk „The Girl From Ipanema / Garota De Ipanema”, dobrze znany z koncertów Ive, ale dopiero teraz ukazujący się na płycie. Do piosenki udostępniono właśnie lyric video – kliknij TUTAJ aby obejrzeć.

 

 

Oprócz tego utworu na płycie znalazły się klimatyczne wersje takich przebojów jak „You Make Me Feel Brand New” znanego z wykonania Simply Red, „Besame Mucho” Cesarii Evory, „Smile” Charliego Chaplina czy „Killing Me Softly With His Song” Roberty Flack (albo The Fugees).

 

Już w najbliższą niedzielę Ive wystąpi na wyprzedanym Koncercie Jubileuszowym BMW Jazz Club w Teatrze Wielkim w Warszawie a także udzieli wywiadów i wyśpiewa w kilku programach telewizyjnych.

 

Album „Bossa Romanica” ukaże się 17 listopada na płycie CD w dwóch wersjach – standardowej i eleganckiej wersji deluxe z dwoma dodatkowymi utworami. Ta druga dostępna będzie także w wersji cyfrowej. Album dostępny jest w wersji fizycznej TUTAJ.