Skip content

JAMES ARTHUR ujawnia klip do zupełnie nowej piosenki ‘Naked’!

JAMES ARTHUR ujawnia klip do zupełnie nowej piosenki ‘Naked’!

JAMES ARTHUR

zobacz klip do utworu Naked

W ubiegłym tygodniu James Arthur ujawnił nowy singiel zapowiadający swoją trzecią płytę – Naked. Utwór, który artysta wykonał premierowo

W programie X Factor (zobacz TUTAJ) doczekał się właśnie teledysku w konwencji starego filmy w technikolorze – gdzie gościnnie pojawia się aktorka Cressida Bonas. Klip można zobaczyć pod TYM ADRESEM.

Nad utworem James pracował z uznanymi kompozytorami – Maxem Martinem‪, Savanem Kotechą i Johanem Carlssonem. James: „Podstawą tego utworu są 4 akordy, które słyszymy na początku. Później następuje crescendo, które prowadzi nad przez bridge do potężnego, finałowego refrenu – ale nie ma tu poczucia przeładowania, utwór pozostaje wierny tym czterem akordom. Jest jak nabożny hymn, który chce się śpiewać od razu po usłyszeniu.” Nowością w twórczości Jamesa są elementy gospel, które James coraz odważniej wplata do swojej twórczości. „Kocham muzykę gospel. Odkryłem ją niedawno i fascynuje mnie, jak jej wpływy odnaleźć można choćby w piosenkach George’a Michaela, o czym ten opowiada w swojej filmowej autobiografii.”

Premiera ‘Naked’ splata się z brytyjską trasą koncertową, po której James wróci do studia dokończyć nagrywanie trzeciej płyty, która ukaże się w przyszłym roku. Pracuje nad nią z tak głośnymi i uznanymi producentami i kompozytorami jak ‪Ryan Tedder, ‪Justin Tranter i ‪Max Martin. „Jak nigdy czuje się związany także ze swoim zespołem koncertowym: ‘Gramy ze sobą od 2 lat, ostatnie lato spędziliśmy w trasie z OneRepublic, co bardzo nas do siebie zbliżyło. Dwa miesiące w jednym autobusie było jak program Big Brother, gdzie wszyscy żyją życiem innych. To był niezwykły czas!”