Skip content

KELVIN JONES “Call You Home” – kosmiczny klip, jakiego jeszcze nie było!

KELVIN JONES “Call You Home” – kosmiczny klip, jakiego jeszcze nie było!

KELVIN JONES

‘CALL YOU HOME’

TAKIEGO KLIPU JESZCZE NIE WIDZIELIŚCIE!

“Kelvin Jones jest już niemal w pełni ukształtowanym artystą. Pewny, wyjątkowy głos… znakomitą gitarę akustyczną połączono ze słodkimi dźwiękami, a każde słowo drży w emocjonalnym wołaniu”– Clash

 

“Kelvin jest tym, którego powinniśmy mieć na oku.” – Digital Spy

 

Jeśli lubisz artystów takich jak James Bay czy George Ezra, Kelvin jest tym, którego musisz dodać do swojej playlisty.” – Maximum Pop

 

Znakomity brytyjski wokalista i kompozytor  Kelvin Jones, oficjalnie wydał swój drugi utwór ‘Call You Home’ (kliknij TUTAJ aby obejrzeć). W zeszłym roku piosenka przysporzyła mu internetowej sławy, po zyskaniu popularności na platformie społecznościowej Reddit. Teledysk pokazuje telewizor wysłany w kosmos przy pomocy projektu ‘Send It To Space’, który odtwarza nagranie występu Kelvina podczas opadania na Ziemię. Lądowanie ma miejsce w Snowdonii w Walii, gdzie siedzi Kelvin, wykonując utwór. Na koniec klipu widać artystę w surrealistycznym salonie na wolnym powietrzu na tle pięknych krajobrazów.

 

Przedstawiono mi wiele propozycji  scenariuszy od wielu reżyserów. Wszystkie były bardzo ciekawe, ale ten pomysł najbardziej przykuł moją uwagę. Uznałem to za szalone, niespotykane i niemal niemożliwe do zrealizowania i to mnie strasznie podekscytowało.” Mówi Kelvin o klipie do “Call You Home”.Mój ulubiony fragment teledysku to moment kiedy słońce wyłania się zza telewizora i śpiewam  “Mogę nazwać cię domem?”. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej ilustracji do tych słów. To było tak majestatyczne i piękne. Mam nadzieję, że ten klip zainteresuje ludzi i będzie stanowił odmianę do typowych miłosnych teledysków.”

 

‘Call You Home’ to następca debiutanckiego singla ‘Closer’, który został wydany w czerwcu, zbierając znakomite recenzje. Po raz kolejny artysta pokazuje tu swój talent do pisania niezwykle chwytliwych refrenów, które, podobnie jak telewizor z teledysku, brzmią jak nie z tego świata!

‘Call You Home’ pojawiło się początkowo w zeszłym roku na YouTubie i szybko znalazło się na portalu Reddit, co podchwycił później także telewizyjny program Good Morning America. Ta gigantyczna promocja sprawiła, że utwór został odtworzony ponad milion razy w ciągu doby i przysporzył artyście wielu fanów na całym świecie.

Niedługo potem posypały się oferty z wytwórni i firm publishingowych. Wyścig wygrały Epic i Four Music, podpisując z 20-latkiem kontrakt na współpracę z Sony Music.
Po fantastycznych recenzjach dla ‘Closer’ i ‘Call You Home’, Kelvin szybko stał się popularnym tematem rozmów w mediach, środowisku muzycznymi i wśród fanów. Już wkrótce premiera wyjątkowego debiutanckiego albumu artysty.