Skip content

Kultowy hit Faithless w nowej wersji! Posłuchaj “Insomnia 2.0” w remixie Avicii!

Kultowy hit Faithless w nowej wersji! Posłuchaj “Insomnia 2.0” w remixie Avicii!

Kultowy hit w nowej wersji!

Posłuchaj Faithless „Insomnia 2.0” w remixie Avicii!

 

 

Ten utwór jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych numerów tanecznych w historii!  Po blisko dwóch dekadach pora na jego nową, odświeżoną wersję. Już od dzisiaj (24.07) do wszystkich serwisów streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej trafia singiel  Faithless „Insomnia 2.0 (Avicii Remix)”

 

Wzięcie na warsztat utworu, który przed blisko 20 lat królował na tanecznych parkietach i festiwalowych scenach na całym świecie, nie jest łatwym zadaniem. Avicii’emu w swojej aranżacji udało się połączyć przeszłość i teraźniejszość muzyki elektronicznej . Sięgając  po przebój, który wywołuje euforię, dodał do niego odrobinę współczesnego electro oraz potężną dawkę basu, ciągle pozostawiając miejsce dla charakterystycznych deklamacji Maxi Jazza z 1995 roku.

 

Posłuchaj „Insomnia 2.0. (Avicii Remix)”  w serwisach streamingowych lub kup utwór w wersji cyfrowej – wszystkie potrzebne linki znajdziesz TUTAJ.

 

Nowa wersja „Insomnii” zapowiada album „Faithless 2.0”, na którym oprócz Avicii’ego pojawią się remiksy hitów Faithless w wersjach m.in. Tiesto, Erica Prydza, Above & Beyond, Armina van Buurena, Booka Shade i Rudimental.

 

Zobacz odświeżoną wersję oficjalnego teledysku „Insomnia” na VEVO.

 

Więcej bieżących informacji o Faithless znajdziesz na:

http://www.faithless.co.uk/

https://www.facebook.com/Faithless

https://twitter.com/faithless

 

Więcej bieżących informacji o Avicii’m znajdziesz na:

http://www.avicii.com/

https://www.facebook.com/avicii

https://twitter.com/Avicii

https://www.youtube.com/AviciiOfficialVEVO