Skip content

Maluma – Corazón. Zobacz teledysk z udziałem samego Ronaldinho!

Maluma – Corazón. Zobacz teledysk z udziałem samego Ronaldinho!

MALUMA

“CORAZÓN” feat. NEGO DO BOREL

 Zobacz teledysk z udziałem samego Ronaldinho!

Już na VEVO/YOUTUBE

Jeden z najpopularniejszych wykonawców latynoskiego popu – Maluma – wypuścił teledysk do swojego najnowszego singla “Corazón” (POSŁUCHAJ/KUP) z brazylijskim wokalistą Nego do Borel. Klip, podobnie jak piosenka, jest pełen pozytywnych wibracji, zabawy i gorących emocji. To jednak nie wszystko – w teledysku pojawia się jeden z najpopularniejszych i najlepszych piłkarzy na świecie – Ronaldo de Assis Moreira, znany jako Ronaldinho – który gra w piłkę z Malumą na ulicach Sao Paulo.

Zobacz teledysk do “Corazón” na VEVO/YOUTUBE.

Przebojowy numer “Corazón” został zainspirowany brazylijskim utworem Você Partiu Meu Coração” w wykonaniu Nego do Borel oraz Anitty i Wesleya Safadão. Śpiewana po portugalsku piosenka podbiła listy przebojów w ubiegłym roku w Brazylii. Maluma zakochał się w utworze podczas wizyty w Brazylii i postanowił dodać do niego nieco inspiracji muzyką urban, zachowując jednocześnie klimat brazylijskiego oryginału.

Corazón” to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Malumy, który planowany jest na 2018 rok. Utwór ma szansę powtórzyć sukces jego największego przeboju “Felices los 4“, który zdobył szereg nagród i certyfikatów za sprzedaż w całej Ameryce Łacińskiej, a także w Hiszpanii i wielu innych Europy.

Maluma

23-letni Maluma jest jedną z największych gwiazd muzyki latynoskiej. Naprawdę nazywa się Juan Luis Londoño, a swój pseudonim Maluma stworzył łącząc po dwie pierwsze litery z imion swojej matki, ojca i siostry. Maluma jest także jednym z najpopularniejszych artystów w mediach społecznościowych – ma ponad 23 milionów fanów na Facebooku, 4,2 miliony na Twitterze i ponad 30 milionów obserwujących na Instagramie. W 2015 roku ukazał się jego drugi album “Pretty Boy Dirty Boy“.

 

Obserwuj MALUMĘ na:

WWW | Facebook | Instagram | Twitter | YouTube