Skip content

MARIAH CAREY wydaje nową płytę – ‘Caution’ od dzisiaj w sprzedązy!

MARIAH CAREY wydaje nową płytę – ‘Caution’ od dzisiaj w sprzedązy!
MARIAH CAREY wydaje nową płytę – ‘Caution’ od dzisiaj w sprzedązy!

Słynna wokalistka i jedyna w swoim rodzaju gwiazda pop-kultury Mariah Carey wydaje nowy, długo oczekiwany album studyjny! ‘Caution’ (posłuchaj/kub TUTAJ) zawiera 10 zupełnie nowych kompozycji kompozycji – w tym udostępnione wcześniej utwory ‘With You’, ‘GTFO’ i ‘The Distance” oraz faworyt wszystkich, którzy mieli okazję posłuchać albumu przed premierą: ‘A No No’.
Premierę płyty artystka zapowiedziała w październiku  na American Music Awards występem, który rewelacyjnie przyjęty został przez fanów i media (magazyn People: “Carey powaliła całą salę na kolana”, serwis Vulture “Mariah zaprezentowała się w swojej najlepszej formie”. Przed singlową balladą ‘With You’ artystka zaskoczyła też wszystkich nieco kontrowersyjną balladą ‘GTFO’, w którym obok najlepszego od dawna wokalu pokazała swoje dowcipne, lekko ironiczne oblicze.

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100. Ostatnia płyta artystki “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” ukazała się w 2014 roku.
‘Caution’ ukazuje się w sprzedaży cyfrowej, na płycie CD oraz na winylu (premiera 14.12).


tracklista CD:
1. GTFO   
2. With You  
3. Caution   
4. A No No   
5. The Distance   
6. Giving Me Life
7. One Mo’ Gen   
8. 8th Grade   
9. Stay Long Love You   
10. Portrait