Skip content

Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music i zapwoiada nowy singiel! Premiera “In The Name Of Love” w najbliższy piątek!

Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music i zapwoiada nowy singiel! Premiera “In The Name Of Love” w najbliższy piątek!

Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music International i prezentuje nowy singiel „In The Name Of Love” feat. Bebe Rexha!

 

Premiera utworu „In The Name Of Love” już w najbliższy piątek, 29 lipca!

 

 

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Martin Garrix dołączył do artystów wytwórni  Sony Music International.

 

Martin jest jednym z najwybitniejszych DJów na świecie i jesteśmy bardzo podekscytowani przyjęciem go do rodziny Sony Music.”- stwierdza Adam Granite, Prezes Sony Music International na Europę Północną, Wschodnią i Afrykę.

 

Martin Garrix jest jednym z najmłodszych i najszybciej rozwijających się artystów elektro-dance. Ten 18-letni DJ z Holandii ogromną popularność zdobył dzięki singlowi „Animals”. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Martin prezentował swoje umiejętności na największych festiwalach muzycznych (m.in. Tomorrowland, Ultra Music Festival) i pracował nad debiutancką płytą.

 

Jej pierwszą zapowiedzią jest utwór „In The Name of Love”, nagrany wspólnie z amerykańską wokalistką i autorką tekstów – Rexha (znana ze współpracy m.in. z Davidem Guettą – użyczyła wokalu w utworze „Hey Mama”, kolaboracji z Nicki Minaj przy „No Broken Hearts”, jest także współautorką hitu Eminema – „Monster”).

 

Premiera singla zaplanowana jest na najbliższy piątek, 29 lipca, kiedy to „In The Name Of Love” pojawi się w serwisach cyfrowych i rozgłośniach radiowych.

Zobacz zapowiedź  „In The Name Of Love” TUTAJ!

 

Jestem bardzo podekscytowany współpracą z pełnym pasji zespołem Sony Music. Ich nowoczesne podejście do streamingu, niesamowita lista utalentowanych artystów w ich stajni oraz pasja i zrozumienie dla wizji rozwoju mojej muzyki, sprawiło, że nie miałem się nad czym zastanawiać.” – stwierdza Martin Garrix.

 

***

Więcej informacji o MARTIN GARRIX: Oficjalna strona | Facebook | Instagram | Twitter | SoundCloud