Skip content

Michał Bajor uhonorowany Bursztynowym Słowikiem!

Michał Bajor uhonorowany Bursztynowym Słowikiem!

Michał Bajor uhonorowany Bursztynowym Słowikiem!

 

Artysta odebrał nagrodę pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017 podczas „Koncertu Platynowego”. Legendarnego Bursztynowego Słowika wręczył Michałowi Bajorowi prezydent Sopotu, Jacek Karnowski. Publiczność Opery Leśnej usłyszała artystę w utworach „Nie chcę więcej” oraz „Ja kocham, ty kochasz” z płyty „Moja miłość” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM), wykonanym w duecie z Anią Wyszkoni.

 

„Moja miłość” to album pełny pięknych tekstów o miłości autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Na płycie, która pokryła się platyną, znalazły się wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki, takie jak „Prześliczna wiolonczelistka”, czy „Odkryjemy miłość nieznaną”. Album zawiera także dwie premierowe piosenki, napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anną Wyszkoni.

 

– Czuję się zaszczycony, bo ta scena jest bardzo ważna w moim życiu – powiedział artysta po odebraniu nagrody. – Występowałem tu wiele razy. Jestem szczęśliwy również dzisiaj. Bardzo dziękuję.

 

W kwietniu ukazała się kolejna płyta artysty zatytułowana „Od Kofty… Do Korcza Vol. 1” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) z najważniejszymi utworami Michała Bajora w nowych aranżacjach. Druga część trafi do sklepów jesienią tego roku.