Skip content

MØ ujawnia “Way Down” – nowy utwór z nadchodzącej płyty Forever Land

MØ ujawnia “Way Down” – nowy utwór z nadchodzącej płyty Forever Land

Duńska wokalistka MØ ujawniła właśnie najnowszy utwór pochodzący z drugiej płyty, która ukaże się 19 października. Kawałek „Way Down” zwiastuje zapowiadany wcześniej album Forever Neverland i można go posłuchać TUTAJ.

 

MØ ujawniła także okładkę i tracklistę płyty Forever Neverland. Poza udostępnioną już wcześniej kolaboracją z Diplo w kawałku ‘Sun In Our Eyes’, Forever Neverland zawiera także duet z amerykańską wokalistką Empress Of (‘Red Wine’) oraz ponownie wspólny utwór z Charli XCX (‘If It’s Over’), z którą MØ współpracowała przy jej mixtape’ach Number 1 Angel Pop 2.

 

W tym tygodniu MØ zaprezentowała także klimatyczny, filmowy trailer do całej płyty, będący wizualizacją głównych tematów wokół których osnuta jest narracja albumu – eskapizm i wieczna młodość. Trailer, w którym usłyszeć można też nowy kawałek MØ, zobaczyć można na YouTube.

 

Jako autorka i głos stojący za kilkoma najsłynniejszymi piosenkami ostatnich lat, pochodząca z Danii MØ ma już bardzo silną pozycję na scenie nowoczesnej muzyki pop.  Od czasu wydania w 2014 roku krążka No Mythologies To Follow regularnie gości na listach przebojów radiowych i streamingowych, zarówno w swoich utworach, jak i kompozycjach innych artystów, w których pojawia się gościnnie. W ub.r. wydała EP-kę When I Was Young EP, a wcześniej przez trzy lata zaskakiwała niezliczoną ilością przebojów, w nagraniu których brała udział, m.in. ‘Lean On’ z Major Lazer – jednym z najcześciej odtwarzanych utworów w historii streamingu. Pojawiała się u boku takich wykonawców jak Justin Bieber, Charli XCX czy Snakehips. W samym 2018 roku wydała utwory z Diplo (‘Get It Right’), Jackiem Antonoffem (‘Never Fall In Love’),  ALMĄ (‘Dance For Me’), Noah Cyrus (‘We Are F**ked’), Steel Banglez + Yxng Bane (Your Lovin’), zaśpiewała też z Dua Lipą słynny już cover ‘IDGAF’podczas BBC Radio 1 Live Lounge obok Charli XCX, Zary Larsson i ALMY.

 

W ramach promocji Forever Neverland MØ wyruszy też w trasę koncertową, w ramach której w Polsce zobaczyć ją będzie można 21 listopada w warszawskiej Stodole.

 

Forever Neverland ukaże się 19 października nakładem Sony Music.

 

MØ – Forever Neverland 

 

 1. Intro (Purple Like Summer Rain)
 2. Way Down
 3. I Want You
 4. Blue
 5. Nostalgia
 6. Sun In Our Eyes (with Diplo)
 7. Mercy feat. What So Not
 8. If It’s Over feat. Charli XCX
 9. West Hollywood
 10. Beautiful Wreck
 11. Red Wine feat. Empress Of
 12. Imaginary Friend
 13. Trying To Be Good
 14. Purple Like Summer Rain