Skip content

N.E.R.D – zaskakujący i przełomowy album “NO_ONE EVER REALLY DIES” nareszcie w sklepach!

N.E.R.D – zaskakujący i przełomowy album “NO_ONE EVER REALLY DIES” nareszcie w sklepach!

Nowa płyta N.E.R.D “NO_ONE EVER REALLY DIES” (posłuchaj/pobierz POD TYM ADRESEM).  trafia właśnie do sprzedaży – a razem z nią mnóstwo materiałów, jakie Pharrell i koledzy nakręcili w ramach przygotowań do jej premiery. Fanów zainteresuje video-relacja ze specjalnego odsłuchu (zobacz TUTAJ), jaki na początku grudnia zespół zorganizował dla najbliższych przyjaciół, w tym Justina Timberlake’a, Arianę Grande, Ushera czy Puffa Daddy’ego. Minionej nocy zespół zagrał również w programie Jimmy Kimmel Live! a zapis tego występu udostępniony zostanie w najbliższym czasie.

N.E.R.D – jedna z najbardziej innowacyjnych i zaskakujących formacji w historii muzyki powraca! Pharrell Williams, Hugo Chad i Shay Haley nagrywają wspólnie od prawie 2 dekad, ale nie rozpieszczają fanów – najnowsza płyta ‘No_One Ever Really Dies’ to dopiero piąte wspólne dzieło zespołu, znanego z takich hitów jak ‘She Wants To Move’, ‘Rock Star’ czy ‘Hot-n-Fun’. Łącząc funk i hip-hop z gitarowymi riffami N.E.R.D wypracowali własne, oryginalne brzmienie, zupełnie różne od solowej działalności Pharrella czy The Neptunes (Pharrell + Hugo).
Nowy krążek jest koncept albumem odnoszącym się do aktualnej sytuacji społeczno-politycznej w nie pozbawionej przebojowości formie, dzięki którym dopiero za kilkukrotnym przesłuchaniem dociera do odbiorcy faktyczny przekaz utworów. Nagrania z takimi gośćmi jak Ed Sheeram, Kendrick Lamar, Andre 3000, M.I.A czy rapującą (po raz pierwszy w karierze!) Rihanną odkrywa się długo, co w przypadku muzyki ze szczytów list przebojów jest dużą rzadkością. Album promują single ‘Lemon’ i ‘Don’t Don’t Do It! (feat. Kendrick Lamar)’.

tracklista:
1. Lemon (feat. Rihanna)
2. Deep Down Body Thirst
3. Voilà (feat. Gucci Mane and Wale)
4. 1000 (feat. Future)
5. Don’t Don’t Do It! (feat. Kendrick Lamar)
6. ESP
7. Lightning Fire Magic Prayer
8. Rollinem 7’s (feat. André 3000)
9. Kites (feat. Kendrick Lamar and M.I.A.)
10. Secret Life Of Tigers
11. Lifting You (feat. Ed Sheeran)