Skip content

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana premiera roku! Dawid Podsiadło prezentuje „Annoyance and Disappointment”!

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana premiera roku! Dawid Podsiadło prezentuje „Annoyance and Disappointment”!

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana premiera roku! Dawid Podsiadło prezentuje „Annoyance and Disappointment”!

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że dziś premierę ma jeden z najważniejszych albumów tego roku! Wyjątkowa i wyczekiwana przez wszystkich płyta jednego z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów! Chyba nie ma wątpliwości, że to…

DAWID PODSIADŁO I „ANNOYANCE AND DISAPPOINTMENT”!!!!

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Dzisiaj przedstawia swój drugi album solowy – i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany, Dawid Podsiadło to prawdziwy fenomen – a przy tym niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

Teraz prezentuje album zawierający ponad tuzin utworów, który z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu – to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem – ale z drugiej ukazuje inne oblicze młodego wokalisty. „Więcej w niej jest życia, energii, więcej nerwu, niż nostalgii i sentymentu” – mówi o nowej płycie Dawid i trudno temu zaprzeczyć. Warto za to wspomnieć o pięknej oprawie graficznej wydawnictwa, w tym ilustracjach autorstwa Magdaleny Gawrońskiej, towarzyszących każdemu utworowi, a także o okładce, czyli fragmencie obrazu „Dawid och Saul” Juliusa Kronberga, który co prawda powstał 130 lat temu, ale przecież przedstawia Dawida… I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie?

Album „Annoyance and Disappointment” ukazuje się w trzech różnych wersjach. Wersja podstawowa zawiera 13 utworów, wersja cyfrowa albumu została wzbogacona o bonusowy utwór zatytułowany „Goodnight”, pochodzący z gry Dying Light. Trzecie wydanie to specjalny, limitowany box zawierający nie tylko nigdzie nie publikowane dotąd utwory ale również specjalne gadżety.

„Annoyance and Disappointment” – choć tytuł albumu oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, fanów czekają zachwyt i satysfakcja. Chyba tylko wrodzona skromność nie pozwoliła artyście na nazwanie płyty w ten sposób…

O tym skąd pomysł na tytuł płyty z pewnością będzie można dowiedzieć się już dziś podczas spotkania autorskiego, które odbędzie się w Empiku Junior, gdzie będzie można zdobyć również autograf Dawida Podsiadło na krążku „Annoyance and Disappointment”! Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny „Trójki” – Piotr Stelmach. Start: 20:00.

Dołącz do wydarzenia!WarszawaJunior_20151106_Dawid_Podsiadlo_FB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tracklista:

1 Sunlight (Intro)                                 

2 Forest                    

3 Block    

4 Pastempomat                    

5 Byrd        

6 Cashew/161644                 

7 W Dobrą Stronę  (Zobacz klip!)  

8 Bela        

9 Eight                       

10 Son Of Analog                                    

11 Where Did Your Love Go?           

12 Focus                      

13 Four Sticks

Wersja deluxe:

+

1 DBIB

2 Lugosi 

3 Vile

4 Project 19   

5 Ms. Mary McAdams   

6 Making of Son Of Analog (music underlaying words)   

Wersja Cyfrowa

+

1 Goodnight

 

KUP/POSŁUCHAJ ALBUMU DAWIDA PODSIADŁO!

Wersja podstawowa: http://smarturl.it/AaD_iTunes
Wersja deluxe: http://smarturl.it/AaD_Empi