Skip content

Niespodzianka od Darii Zawiałow! Zobacz wokalistkę podczas live session!

Niespodzianka od Darii Zawiałow! Zobacz wokalistkę podczas live session!

DARIA ZAWIAŁOW PODCZAS LIVE SESSION – posłuchaj zwyciężczyni opolskich debiutów LIVE!

 

Daria Zawiałow przygotowała swoim fanom niespodziankę – video w wersji live session, podczas której wykonała jeden ze swoich nowych utworów. Piosenka „Lwy” jest kolejną zapowiedzią debiutanckiego albumu Darii, który ukaże się w przyszłym roku nakładem Sony Music.

 

ZOBACZ „LWY” NA VEVO/YT

 

Mam wrażenie, że jest coraz więcej ludzi, którzy nie kierują się szlachetnymi wartościami, tylko są skoncentrowani wyłącznie na sobie. Panoszą się wokół nas jak lwy i nie zważają na innych. – właśnie w taki sposób Daria Zawiałow wyjaśnia o czym śpiewa w swoim najnowszym utworze. Video zostało zarejestrowane w ramach specjalnej live sesji, która doskonale oddaje wokalne możliwości i pełną ekspresję Darii. Lubię krzyk. I chociaż wszystko powinno mieć swoje granice, a ja starałam się zachować oszczędność i nie przeszarżować jeśli chodzi o popisy wokalne, to w paru momentach warto było ukazać szerszy wachlarz ekspresyjny. – dodaje młoda wokalistka.

 

Kup/Posłuchaj utworu w wersji studyjnej: https://SonyMusicPoland.lnk.to/DariaLwy

 

Pierwszym singlem promującym debiutancki materiał był utwór „Malinowy Chruśniak”, którego wykonaniem na żywo młoda wokalistka podbiła serca publiczności i jurorów podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Daria otrzymała aż trzy nagrody: Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP. Doceniło ją również wielu polskich dziennikarzy, a także artystów którzy bardzo pochlebnie pisali na temat Darii na swoich profilach społecznościowych. […]w uszach wiruje mi świetny kawałek poniżej wiszący – na pewno lwia część z Was już go zna.  Daria Zawiałow, jesteś combo zjawisko. Kosteczki bieleją od trzymania kciuków ?” MELA KOTELUK

 

 

***

DARIA ZAWIAŁOW

 

FB https://www.facebook.com/dariazawialow/

SONY MUSIC POLAND

FB: https://www.facebook.com/sonymusicpoland/

Instagram: https://www.instagram.com/sonymusicpoland/

Twitter: https://twitter.com/sonymusicpl

You Tube: https://www.youtube.com/user/SonyMusicPL

WWW: http://www.sonymusic.pl/