Skip content

Niespodzianka od Szymona Chodynieckiego! Zobacz nowy klip najzdolniejszego młodego artysty ostatnich miesięcy!

Niespodzianka od Szymona Chodynieckiego! Zobacz nowy klip najzdolniejszego młodego artysty ostatnich miesięcy!

„Sam na sam” to niekwestionowany hit ostatnich tygodni! Piosenka Szymona Chodynieckiego zdobywa szczyty list przebojów, a teledysk do tego utworu ma już ponad 4 miliony wyświetleń! Z tej okazji wokalista przygotował swoim fanom niespodziankę – teledysk do „Sam na sam” w nieznanej dotychczas, akustycznej wersji!

Zobacz klip Szymona Chodynieckiego „Sam na sam” w wersji akustycznej!

Ledwie przekroczył dwudziestkę, a na swoim koncie ma już ogromny muzyczny sukces. Szymon Chodyniecki stworzył hit, który nie tylko zdobył serca polskich nastolatek. Utwór „Sam na sam” w  mgnieniu oka podbił listy przebojów największych polskich stacji radiowych, a klip do singla w ciągu zaledwie czterech miesięcy od premiery zyskał ponad 4 miliony wyświetleń. Teledysk ma również szansę zyskać tytuł Polskiego Teledysku Roku w ramach konkursu organizowanego przez portal muzyczny VEVO. Klip „Sam na sam” Szymona Chodynieckiego znalazł się wśród pięciu teledysków nominowanych w kategorii Polak Potrafi.

Co należy zrobić, aby zagłosować na teledysk Szymona Chodynieckiego? Wystarczy odwiedzić stronę VEVO i wybrać kategorię POLAK POTRAFI. Swoje głosy możecie oddawać codziennie aż do 22 listopada!

Chodyniecki na swój sukces zaczął pracować już w wieku 11 lat. To wtedy samodzielnie napisał swój pierwszy utwór. W kolejnych latach rozwijał swój wokalno-muzyczny talent i eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi, samodzielnie komponował i produkował muzykę. Wokalista może pochwalić się współpracą z międzynarodową gwiazdą serialu „Violetta”, Lodovicą Comello, która zaprosiła Szymona do współpracy przy piosence „Sin Usar Palabras / Bez słów”.

Obecnie artysta pracuje nad swoim debiutanckim albumem, którego ukaż się w przyszłym roku nakładem Sony Music Poland.

Utwór „Sam na sam” dostępny w wersji cyfrowej oraz streamingu – kliknij TUTAJ.

***

Facebook

Twitter

Instagram