Skip content

NOTHING BUT THIEVES – nowy singiel ‘Sorry’ i ujawnione szczegóły nowej płyty!

NOTHING BUT THIEVES – nowy singiel ‘Sorry’ i ujawnione szczegóły nowej płyty!

Jeden z najpopularniejszych młodych rockowych zespołów powraca z nowym singlem – ‘Sorry’ to druga odsłona planowanej na 8 września płyty „Broken Machine”!

Znani z hitów “Wake Up Call, “Trip Switch” czy “Graveyard Whisteling” Nothing But Thieves ogłosili właśnie szczegóły drugiej, bardzo oczekiwanej płyty „Broken Machine”. Następca hitowego debiutu (z którego wydano aż 8 singli!) ukaże się 8 września, a poza znanym już singlem „Amsterdam” udostępniony został z niego właśnie drugi utwór – „Sorry” (obejrzyj apokaliptyczny, kręcony na Ukrainie klip na YouTube). Gitarzysta formacji Joe, który napisał ten kawałek, mówi o nim: „’Sorry’ mówi o starzeniu się i wszystkim, co się z tym wiąże. Zerknięciu w głąb siebie i stawieniu czoła własnym demonom. Jej bohaterem są wszyscy, którzy nie potrafią utrzymać swojego związku zarówno ze szkodą dla siebie, jak i dla swoich partnerów. ”

Album ‘Broken Machine’ wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots) a materiał nagrano w Ranch Studios w Kaliforni. Krążek ukaże się w formie cyfrowej oraz na płycie CD (w wersji standard i poszerzonej o dodatkowe utwory wersji deluxe) jak i na płycie winylowej. Zespół niedawno ukończył trasę po Europie (a także Amsterdamie i Ukrainie) a nowa brytyjska trasa koncertowa sprzedała się w kilka minut. Nic dziwnego, ostatnie półtora roku koncertów Nothing But Thieves przyniosło im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Są także ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie. 5 Sierpnia wystąpią w naszym kraju ponownie – tym razem na Przystanku Woodstock 2017.