Skip content

Nowa kompilacja Scorpions już w sklepach!

Nowa kompilacja Scorpions już w sklepach!

Nowa kompilacja Scorpions już w sklepach!

 Płyta “Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” dostępna jest także w sprzedaży cyfrowej (POSŁUCHAJ/KUP)

 Już 1 grudnia Scorpions wystąpią w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu!

 40 lat temu ukazał się utwór “Born To Touch Your Feelings”. Teraz tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która przypomina historię legendarnego zespołu Scorpions. Płyta zbiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady – między innymi „Born To Touch Your Feelings”, „Send Me An Angel”, czy „Holiday” oraz oczywiście „Wind Of Change” – klasyczny utwór nierozerwalnie kojarzący się w Europie z upadkiem Muru Berlińskiego i końcem Zimnej Wojny.

Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera – “Always Be With You”. To głęboko emocjonalna deklaracja miłości oraz historia o życiowych zmianach – nie jest przypadkiem, że artysta napisał ją po urodzinach swojego najmłodszego syna. “Melrose Avenue” z kolei zawdzięcza swoją nazwę najsłynniejszej ulicy w Los Angeles. Najnowsza piosenka Matthiasa Jabsa doskonale oddaje atmosferę życia w Kalifornii.

Album “Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” dostępny jest na płycie CD oraz podwójnym winylu, a także w sprzedaży cyfrowej.

Więcej informacji: www.the-scorpions.com.

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW