Skip content

NOWA PŁYTA AC/DC : ‘ROCK OR BUST’ – PREMIERA 2 GRUDNIA, PŁYTA DO ZAMÓWIENIA JUŻ TERAZ

NOWA PŁYTA AC/DC : ‘ROCK OR BUST’ – PREMIERA 2 GRUDNIA, PŁYTA DO ZAMÓWIENIA JUŻ TERAZ

 

NOWA PŁYTA AC/DC : ‘ROCK OR BUST’

 

PREMIERA 2 GRUDNIA, PŁYTA DO ZAMÓWIENIA JUŻ TERAZ!

 

UNIKALNA TRÓJWYMIAROWA OKŁADKA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!

 

Grupa AC/DC ostatnio ogłosiła premiere nowego krążka ‘Rock Or Bust’ – album już teraz przed premierą zamówić można przez oficjalną stronę zespołu a także w  wersji cyfrowej (TUTAJ).

Wszyscy, którzy zarezerwują sobie płytę już teraz otrzymają do natychmiastowego pobrania singiel ‘Play Ball’, który jeszcze dzisiaj ruszy do stacji radiowych na całym świecie. Utwór towarzyszyć będzie w tym sezonie transmisjom rozgrywek ligi baseballu w amerykańskiej telewizji.

 

Zespół zdradził także tracklistę płyty i pokazał jej niesamowitą okładkę. ‘Rock Or Bust’ ukaże się w oryginalnym opakowaniu z trójwymiarowym logiem zespołu sprawiającym wrażenie wybuchania i rozpadania się w różnych kierunkach słynnych liter ACDC. Okładkę już teraz można podziwać na oficjalnej stronie zespołu. ‘Rock Or Bust’ nagrano wiosną 2014 w Vancouver wraz ze stałymi współpracownikami zespołu – producentem Brendanem O’Brienem i mixerem Mike’m Fraserem. Materiał będzie pierwszym od 6 lat studyjnym dokonaniem zespołu od czasu płyty ‘Black Ice’, która sprzedała się w ilości 8 milionów egzemplarzy i zadebiutowała na szczycie list przebojów w 31 krajach.

Tracklista „Rock or Bust”:

 1. Rock or Bust
 2. Play Ball
 3. Rock The Blues Away
 4. Miss Adventure
 5. Dogs of War
 6. Got Some Rock & Roll Thunder
 7. Hard Times
 8. Baptism By Fire
 9. Rock the House
 10. Sweet Candy
 11. Emission Control