Skip content

Nowe Little Mix! Posłuchaj Cheat Codes x Little Mix – Only You

Nowe Little Mix! Posłuchaj Cheat Codes x Little Mix – Only You

CHEAT CODEX X LITTLE MIX – ONLY YOU

POSŁUCHAJ/KUP

 

Little Mix wracają z nowym singlem nagranym z DJ-skim trio Cheat Codes! “Only You” to wakacyjny przebój z pełnym energii EDM-owym refrenem, który z pewnością królować będzie na wielu parkietach podczas licznych wakacyjnych imprez. Utwór napisali The Six, Digital Farm Animals i Cheat Codes.

 

Cheat Codes to producenckie trio z Los Angeles, które perfekcyjnie łączy pop z elektroniką. Tworzą je Trevor Dahl, Matthew Russell and Kevin Ford. Ich tropikalna przeróbka klasyka “Sex” Salt N Pepa wygenerowała ponad pół miliarda streamów na Spotify. “No Promises” z Demi Lovato to z kolei hit lata 2017, który ma na liczniku ponad 600 milionów streamów. “Feels Great” z Fetty Wap, kolejny singiel w dorobku Cheat Codes, przesłuchany został z kolei ponad 100 milionów razy.

 

Little Mix to światowy fenomen popu – girlsband sprzedał ponad 40 milionów płyt na świecie i ma na koncie cztery platynowe albumy oraz cztery single, które podbiły listę przebojów w Wielkiej Brytanii. Ich ostatni album “Glory Days” spędził pięć tygodni na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii, powtarzając sukces jedynego girlsbandu, któremu się to udało, czyli Spice Girls. Wiodący singiel z albumu “Shout Out To My Ex” wygrała BRIT Award dla najlepszego brytyjskiego singla. Little Mix to także najczęściej oglądany wykonawca na VEVO w Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Grupa już wkrótce rusza w trasę Summer Hits Tour oraz intensywnie pracuje nad nowym, piątym albumem, który ma ukazać się w tym roku. Zespół zagra wkrótce na Billboard Hot 100 Festival, Ultra Europe, Tomorrowland, Summerfest, Mysterlands I SW4.