Skip content

Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan!

Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan!

Ozłoceni! Beata (Kozidrak), Gromee i Marta Bijan ze ZŁOTYMI singlami!

 

Związek Producentów Audio Video przyznał kolejne wyróżnienia. Do grona najpopularniejszych przebojów wyróżnionych ZŁOTEM dołączyły: „Upiłam się Tobą” Beaty (Kozidrak), „Fearless” polskiego DJ’a Gromee oraz „Mówiłeś” Marty Bijan.

 

okladka-mala

Beata Kozidrak to niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej. „Upiłam się Tobą” (ZOBACZ TELEDYSK) to singiel, który do stacji radiowych trafił wraz z nadejściem lata. Ta letnia propozycja od artystki przypadła do gustu fanom, którzy z niecierpliwością czekali na trzeci solowy album Beaty. Utwór zwiastował album zatytułowany „B3”, który od 16 września można znaleźć na półkach sklepowych.

 

„B3” w wersji podstawowej: https://SonyMusicPoland.lnk.to/B3
„B3” w wersji deluxe: http://smarturl.it/B3DeluxEmpik
Pobierz lub odsłuchaj: https://SonyMusicPoland.lnk.to/B3

 

Obserwuj BEATĘ w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

 

Gromeo_Fearless okładka mała

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. W swoim dorobku ma przeboje, które prezentowały największe krajowe i światowe stacje radiowe. „Fearless” to produkcja, do stworzenia której Gromee zaprosił May Britt Scheffer – szwedzką wokalistką gospel. Autorem tekstu jest Raz Nitzan, legendarna postać w świecie muzyki dance, współtwórca hitów m.in. Armina van Buurena, Blank&Jones czy Richarda Duranda. Teledysk do utworu powstał na Malcie (produkcja: ImagePro; reżyser: Michał Braum). Jego bohater jest ambitnym parkourowcem, którego ambicje motywują do perfekcji, walki ze swoimi ograniczeniami i porzuceniem strachu.

 

Posłuchaj/Pobierz „Fearless”: https://lnk.to/Gromee_Fearless

 

 

Obserwuj GROMEE w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

 

Marta Bijan - singiel 96dpi

„Mówiłeś” (ZOBACZ TELEDYSK) to drugi singiel młodej i bardzo utalentowanej wokalistki. Marta Bijan to finalistka czwartej edycji „X-Factor”, która podpisała kontrakt na swój debiutancki album tuż przed maturą, z wytwórnią Sony Music Poland. Jej pierwszy  singel – „Poza mną” osiągnął wynik ponad 2 mln wyświetleń! Marta jest dziewczyną niezwykle utalentowaną wokalnie (do historii przeszła już reakcja X-Factorowego jury na jej wykonanie coveru „Wrecking Ball”), ale przede wszystkim jest kompozytorką i autorką tekstów, piosenek oraz wierszy,  co nie jest mocną stroną większości debiutantów, poszukujących zazwyczaj gotowych utworów innych artystów. „Mówiłeś” to bardzo osobisty, wzruszający utwór, w którym Marta akompaniuje sobie na fortepianie. Siła tej piosenki tkwi w prostocie i emocjach, które zawarła w niej wokalistka. Debiutancki album Marty Bijan już niedługo.

 

Posłuchaj/Pobierz „Mówiłes”: https://SonyMusicPoland.lnk.to/Mowiles

 

Obserwuj MARTĘ BIJAN w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

 

 

 

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW