Skip content

PENTATONIX – włącz sie do do zabawy z najpopularniejszą grupą a capella na świecie!

PENTATONIX – włącz sie do do zabawy z najpopularniejszą grupą a capella na świecie!

Są jednym z nielicznych zespołów których klipu na YouTube osiągnęły w ponad miliard wyświetleń. Osiągnęli popularność nagrywając covery współczesnych przebojów i kręcąc do nich pomysłowe videoklipy. Za każdym razem jako instrumentów używając wyłącznie swoich głosów. Pentatonix, czyli pięcioosobowy zespół wokalny z USA ma na koncie już wiele wydawnictw (głównie kilku utworowych EP-ek) ale i pierwsza w pełni debiutancka płyta, zatytułowana po prostu „Pentatonix”, trafi do sprzedaży za 2 tygodnie. Oprócz 13 autorskich piosenek nie zabraknie na niej oczywiście kilku coverów – hitów m.in. Justina Biebera, OMI czy Major Lazer. Krążek promuje singiel „Can’t Sleep Love”, do którego barwny klip obejrzeć można pod TYM adresem.

Sukces Pentatonix polega także na tym, że są bardzo blisko swoich fanów. Spotykają się z nimi po koncertach, często uczestniczą w internetowych czatach, a teraz także stwarzają fanom unikalną możliwość wystąpienia w swoim klipie. Przygotowując klip do nowego singla „Sing” Pentatonix poprosili właśnie fanów o nagrywanie krótkich filmików ze śpiewania fragmentów piosenki – wszystkie szczegóły zabawy znajdziecie TUTAJ. Nie chodzi o idealne trafianie w nuty – im bardziej kreatywne podejście do tematu, tym większa szansa że zespół zwróci na Was uwagę!

Album „Pentatonix” ukazuje się na świecie 16 października na płycie CD i w wersji cyfrowej – zamów w iTunes i już teraz otrzymaj do natychmiastowego pobrania aż 4 utwory!