Skip content

Pierwszy teledysk projektu „Jarzynki i przyjaciele”! Poznajcie „Ananasa Andre”!

Pierwszy teledysk projektu „Jarzynki i przyjaciele”! Poznajcie „Ananasa Andre”!

O sobie mówi, że: jest słodki i pyszny, na zewnątrz twardy a w środku mięciutki, ma złoty kolor, uwielbia promienie słoneczne i najlepiej czuje się w tańcu, a znaleźć możecie go w ciepłych krajach. Kto to taki? To nasz ANANAS ANDRE!

 

Ananas Andre to główny bohater pierwszego teledysku promującego najnowszy dziecięcy projekt JARZYNKI I PRZYJACIELE. Klip zatytułowany jest „Ananas Andre” i możecie obejrzeć go już teraz!

 

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOTUBE

PIOSENKA JEST JUŻ RÓWNIEŻ DOSTĘPNA W SERWISACH CYFROWYCH – DO POSŁUCHANIA ORAZ NABYCIA TUTAJ

 „JARZYNKI I PRZYJACIELE” to płyta dla dzieci, jakiej jeszcze nie było. Maluchy znajdą na niej dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów, m.in.: Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego, Katarzyny Pakosińskiej, Stanisławy Celińskiej, Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej czy Radosława Liszewskiego. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata.

 

Słuchając utworów  z „JARZYNKOWEJ” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i  gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są bowiem muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.  Płyta „JARZYNKI I PRZYJACIELE” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie  najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki! Jak twierdzą psychologowie i pedagodzy, edukacja z elementami zabawy ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie. Dziecko chłonie wiedzę i staje się twórcze. A co najważniejsze, taka forma nauki sprawia mu przyjemność. Zwłaszcza jeśli – tak jak w przypadku płyty „JARZYNKI I PRZYJACIELE” – towarzyszy jej muzyka. Dlatego warto ze słuchania ulubionych utworów uczynić codzienny rytuał. A swoją przygodę z projektem „JARZYNKI I PRZYJACIELE” rozpocząć od zapoznania się z „Ananasem Andre”!

 

Album „JARZYNKI I PRZYJACIELE” ukaże się 13 maja 2016 roku nakładem Sony Music Poland.

Informacje, zdjęcia i nagrania zza kulis powstawania płyty, a także konkursy, zabawy i moc innych atrakcji znajdziecie na fejsbukowej stronie „Jarzynek i przyjaciół”: https://www.facebook.com/jarzynki/