Skip content

“Pomarańcza Paola” w kolejnym teledysku projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

“Pomarańcza Paola” w kolejnym teledysku projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

„Pomarańcza Paola” w kolejnym teledysku projektu Jarzynki i przyjaciele!!!

 

Jest okrągła i pomarańczowa. Jest mała, więc wszyscy mylą ją z mandarynką. Ale „Pomarańcza Paola” w ogóle się tym nie przejmuje, bo jest wyjątkowa!

 

„Pomarańcza Pola” to druga bohaterka zapowiadająca niezwykłe wydawnictwo dla dzieci, czyli płytę „Jarzynki i przyjaciele”! Paola jest zawsze radosna i niczym się nie przejmuje. Bardzo lubi siebie i uczy innych, że każdy jest wyjątkowy i wartościowy bez względu na wzrost, wagę czy inne cechy wyglądu o jakich Paola śpiewa w refrenie swojej piosenki:

 

Każdy jest piękny, czy mały czy duży,

Czy chudy czy gruby, w okularach lub bez

Podłużny, okrągły, kanciasty, pociągły,

Wąsaty, zębaty i uszaty też!

 

Jeśli chcecie bliżej poznać „Pomarańczę Paolę”, zobaczcie ją w nowym teledysku!

 

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE

UTWÓR DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W SERWISACH CYFROWYCH KLIKNIJ TUTAJ

ZAMÓW ALBUM „JARZYNKI I PRZYJACIELE” W PRZEDSPRZEDAŻY! KLIKNIJ TUTAJ

JARZYNKI I PRZYJACIELE” to płyta dla dzieci, jakiej jeszcze nie było. Maluchy znajdą na niej dwanaście szybko wpadających w ucho piosenek w wykonaniu znanych i lubianych artystów, m.in.: Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego, Katarzyny Pakosińskiej, Stanisławy Celińskiej, Artura Andrusa, Joanny Kołaczkowskiej czy Radosława Liszewskiego. Inteligentne i zabawne teksty opowiadają o przygodach sympatycznych warzyw i owoców z różnych stron świata.

Słuchając utworów  z „JARZYNKOWEJ” płyty, maluch ma możliwość poznania krajów pochodzenia konkretnych warzyw i owoców. Wzbogaca także swoją wiedzę o brzmienie różnych instrumentów i  gatunki muzyczne. Melodie piosenek, które znalazły się na krążku, inspirowane są bowiem muzyką pochodzącą z krajów, z którymi kojarzone są dane rośliny.  Płyta „JARZYNKI I PRZYJACIELE” to nauka przez zabawę, czyli podana w formie  najlepiej przyswajalnej przez dzieciaki! Jak twierdzą psychologowie i pedagodzy, edukacja z elementami zabawy ma duży wpływ na rozwój naszych pociech. Kształtuje wyobraźnię, zainteresowania, pobudza myślenie. Dziecko chłonie wiedzę i staje się twórcze. A co najważniejsze, taka forma nauki sprawia mu przyjemność. Zwłaszcza jeśli – tak jak w przypadku płyty „JARZYNKI I PRZYJACIELE” – towarzyszy jej muzyka. Dlatego warto ze słuchania ulubionych utworów uczynić codzienny rytuał. A swoją przygodę z projektem „JARZYNKI I PRZYJACIELE” rozpocząć od zapoznania się z „Ananasem Andre” (ZOBACZ KLIP NA VEVO/YOUTUBE) oraz „Pomarańczą Paolą”!

 

Album „JARZYNKI I PRZYJACIELE” ukaże się 13 maja 2016 roku nakładem Sony Music Poland.

 

 

***

Informacje, zdjęcia i nagrania zza kulis powstawania płyty, a także konkursy, zabawy i moc innych atrakcji znajdziecie na fejsbukowej stronie „Jarzynek i przyjaciół”: https://www.facebook.com/jarzynki/