Skip content

PREMIERA! Masz ochotę na latynoską imprezkę? Zobacz gorący klip ENDO do Noche De Fiesta!

PREMIERA! Masz ochotę na latynoską imprezkę? Zobacz gorący klip ENDO do Noche De Fiesta!

Masz ochotę na latynoską imprezkę? Zobacz gorący klip ENDO do Noche De Fiesta!

 Zobacz teledysk do polskiego hitu w latynoskim klimacie na YOUTUBE/VEVO!

Tytuł „Noche De Fiesta” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR TUTAJ) brzmi jak zaproszenie na najlepszą imprezę w klimatach latino. Sporym zaskoczeniem może być to, że autorem tego gorącego numeru jest polski producent z Warszawy, który rozkręcił już niejedną imprezę pod pseudonimem Endo! Jego niezwykle gorąca piosenka doczekała się właśnie równie gorącego teledysku, nakręconego na ulicach kolorowej Teneryfy!

Ten szalenie przebojowy numer jest efektem spotkania Endo oraz jego przyjaciela, kubańskiego wokalisty Eddiego Aguero. Wspólna praca zaowocowało nagraniem, które rozpala każdą imprezową noc. Teledysk, który właśnie ma swoją premierę, to na dodatek prawdziwa pocztówka z tegorocznych wakacji, dni pełnych słońca i gorących imprez do samego świtu!

Pod pseudonimem Endo kryje się Michał Górnik, DJ i producent, współautor wielkiego przeboju „Zodiak na melanżu” projektu Monopol. Endo swoją przygodę z clubbingiem rozpoczął w 2000 roku. W 2009 roku poznał Jędkera i stał się częścią klubowego projektu Monopol. W 2015 roku wspólnie z Eddiem Aguero założył zespół SunnyLand, do którego należą m.in. Paprodziad (Łąki Łan), Rey Ceballo, Frenchy i Emil Toczyski. Endo od lat zakochany w najlepszych klubowych brzmieniach, nie raz w swoich setach powraca do klasyków, które ukierunkowały jego styl muzyczny. Uwielbia klimaty nu-disco, indie dance oraz deep house.

Obserwuj ENDO na:

 Facebook

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW