Skip content

PRESS RELEASE: Daria Zawiałow – KONCERT W WARSZAWSKIM KLUBIE SZTUKI&SZTUCZKI

PRESS RELEASE: Daria Zawiałow – KONCERT W WARSZAWSKIM KLUBIE SZTUKI&SZTUCZKI

KONCERT DARII ZAWIAŁOW W SZTUKI&SZTUCZKI JUŻ W CZWARTEK, 12 MAJA!

 

W przerwie pomiędzy przygotowaniami do występu w Opolskich Debiutach (artystka znalazła się w gronie finałowej jedenastki), kręceniem teledysku do „Malinowego chruśniaka”, a występami w telewizji – Daria Zawiałow już w ten czwartek porwie publiczność podczas koncertu w warszawskim klubie Sztuki&Sztuczki. (Link do wydarzenia znajdziecie TU)

 

Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji posłuchać twórczości Darii, polecamy pierwszy singiel, zapowiadający debiutancki album: „Malinowy chruśniak” to zmysłowy erotyk opowiadający o namiętnych relacjach dwojga kochanków. Posłuchaj tutaj!

 

Daria może pochwalić się już kilkoma znaczącymi wydarzeniami na swojej ścieżce muzycznej. W listopadzie ubiegłego roku podczas Międzynarodowych Targów Muzyki Co Jest Grane została okrzyknięta objawieniem festiwalu! 2 marca br. rozgrzała do czerwoności publiczność, poprzedzając występ zagranicznej formacji The Neighbourhood. W kwietniu koncertowała na Enea Spring Festiwal. Zdaniem czołowych dziennikarzy muzycznych jest jedną z tych artystek, która na stałe zagości na polskiej scenie alternatywnej.

 

„Daria i jej zespół mają potencjał, czekam na płytę i jeśli wszystko zabrzmi tak, jak na koncercie – wiem, że będę miał przynajmniej jeden, a może i dwa single do zagrania na antenie Antyradia.”

 

– Marcin Bąkiewicz, ANTYRADIO

 

„[…]dwie wokalistki gotowe, aby zawalczyć o pierwszą ligę: łącząca elektronikę z r’n’b Agi Brine oraz balansująca na granicy alternatywnej piosenki i electro-popu Daria Zawiałow”.

 

– Robert Sankowski, GAZETA WYBORCZA

Wszystkich spragnionych indie-rockowych brzmień serdecznie zapraszamy już w ten czwartek!

 

***

Więcej informacji o artystce na FACEBOOK | INSTAGRAM