Skip content

Prosimy nie regulować odbiorników… Nowe TOKIO HOTEL to pierwsze ogromne zaskoczenie roku 2017 !!!

Prosimy nie regulować odbiorników… Nowe TOKIO HOTEL to pierwsze ogromne zaskoczenie roku 2017 !!!

Zespół Tokio Hotel na dobre zapisał się w historii muzyki XXI wieku: młodzi muzycy już mogą pochwalić się 7 milionami sprzedanych albumów, 70 Platynowymi i aż 160 Złotymi Płytami, do tego ponad setką przyznanych nagród w rozmaitych plebiscytach i konkursach. Ale przede wszystkim ogromną rzeszą fanów, reagująca na najsłynniejszy niemiecki electro-popowy kwartet z szaleństwem porównywanym wręcz do tego, co pół wieku temu działo się przy The Beatles.

Po kilku letniej przerwie Tokio Hotel wracają… i fundują słuchaczom jedno z największych zaskoczeń początku 2017 roku – wystarczy posłuchać pierwszego oficjalnego, elektronicznego singla „What If” (POSŁUCHAJ TUTAJ) zwiastującego nowy album formacji. Krążek „Dream Machine” ukaże się 3 marca 2017 i jak mówi frontman zespołu Bill Kaulitz – ‘To jest płyta, o nagraniu jakiej marzyliśmy całą swoją karierę. Nasz wymarzony album.”

Więcej szczegółów o płycie już wkrótce, jednak możemy potwierdzić, że w ramach nadchodzącej trasy koncertowej Tokio Hotel odwiedzą także w Polskę – 12 kwietnia zagrają na żywo w warszawskiej Progresji!