Skip content

Przyjdź do Empiku i spotkaj się z Anią Dąbrowską!

Przyjdź do Empiku i spotkaj się z Anią Dąbrowską!

PRZYJDŹ DO EMPIKU I SPOTKAJ SIĘ Z ANIĄ DĄBROWSKĄ!

Zapraszamy na wyjątkowe i jedyne przedpremierowe spotkanie autorskie z Anią Dąbrowską! Artystka spotka się ze swoimi fanami w przeddzień premiery albumu „The Best Of”!

9 listopada, czyli dokładnie w przeddzień premiery albumu „The Best Of”, Ania Dąbrowska spotka się ze swoimi fanami w Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122). Spotkanie autorskie rozpocznie się o 18:30 a poprowadzi je Michał Kirmuć. Zaraz po rozmowie odbędzie się podpisywanie albumu „The Best Of”, który od 9 listopada pojawi się już w Empikach w całej Polsce (DOŁĄCZ DO WYDARZENIA). Ci z Was, którzy nie mogą pojawić się tego dnia w Warszawie album w przedsprzedaży mogą zamówić już dziś TUTAJ. Płytę promuje zupełnie nowy, nigdzie dotąd niepublikowany singiel „Z Tobą nie umiem wygrać” (POBIERZ/POSŁUCHAJ TUTAJ).

Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego!

Każdy z 6-ciu dotychczasowych albumów studyjnych Anny Dąbrowskiej pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy, które w tak nie podrabialny sposób ze szczyptą melancholii śpiewa swoim ciepłym, pastelowym głosem. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna – Dąbrowska nagrodzona została 9-oma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk. Nigdy jednak nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Wiele razy potrafiła wymyślić na nowo swoją muzykę, podejmując odważne decyzje. Gdy ostatnio wymieniła współpracowników i dokonała ryzykownej, stylistycznej wolty, nikt nie miał wątpliwości, że jest u steru i wciąż odciska w piosenkach swoje własne emocje oraz rozległe inspiracje. Wydana w ubiegłym roku płyta „Dla naiwnych marzycieli”, nagrodzona została Fryderykiem za najlepszy album pop, a pochodzący z niej singiel „W głowie” zdominował radiowe playlisty. Wszystkie rekordy pobiła jednak piosenka nagrana do filmu. „Porady na zdrady (Dreszcze)” to największy przebój w jej karierze (38 milionów odtworzeń na YouTube) od czasu debiutanckiego „Tego chciałam”.

Płyta ukaże się na CD oraz limitowanym, podwójnym winylu, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika polskiej muzyki.

Premiera CD: 10 listopada

Premiera 2LP: 24 listopada

Tracklista:

 1. Z Tobą nie umiem wygrać
 2. W głowie
 3. Tego chciałam
 4. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
 5. W spodniach czy w sukience
 6. Trudno mi się przyznać
 7. Nieprawda
 8. Bawię się świetnie
 9. Nigdy nie mów nigdy
 10. Charlie, Charlie
 11. ..
 12. Wiosna
 13. Bang Bang
 14. Porady na zdrady [Dreszcze]
 15. Nieprawda (Gromee Remix)

Obserwuj ANIĘ DĄBROWSKĄ w Internecie:

FacebookYouTube | Instagram

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW