Skip content

R.CITY i ADAM LEVINE z Maroon 5 – obejrzyj wspolny klip!

R.CITY i ADAM LEVINE z Maroon 5 – obejrzyj wspolny klip!

City opublikowali teledysk do przeboju “Locked Away” z udziałem Adama Levine’a z Marron 5

 

Utwór “Locked Away” wyprodukowany przez Dr. Luke’a jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu hip-hopowego duetu.

 

18 sierpnia 2015 roku, R. City wydali nowy teledysk do hitu “Locked Away” za pośrednictwem Entertainment Tonight. Klip, w którym gościnnie pojawił się Adam Levine, jest przedsmakiem ich nadchodzącego albumu, który ukaże się nakładem Kemosabe/RCA Records. Zobacz poruszające wideo TUTAJ.

Piosenka “Locked Away” jest tzw. ‘radiolubnym’ utworem, który już osiąga pierwsze sukcesy po obu stronach Atlantyku – w tym tygodniu znalazła się w Top40 najpopularniejszych przebojów w Ameryce, pnąc się w górę na playlistach i zestawieniach utworów digitalowych, jest także wysoko na listach przebojów w Europie.

  1. City to bracia Theron i Timothy Thomas, którzy napisali i wyprodukowali jedne z najpopularniejszych piosenek ostatnich lat, w tym multiplatynowe, królujące na listach przebojów hity takie jak “Pour It Up” Rihanny, “The Night Is Still Young” Nicki Minaj czy “We Can’t Stop” Miley Cyrus. Od lat pracując nad przebojowymi nagraniami, duet jest gotowy, aby podzielić się swoim autorskim materiałem.

Do współpracy nad debiutanckim albumem, bracia zaprosili Dr. Luke’a, aby stworzyć płytę pokazującą ich muzyczne korzenie i wyjątkowe brzmienie. “To nasz własny gatunek,” zapewnia Theron. “Nazywamy go karaibskim hip-hopem. Są tam elementy rapu i muzyki z wysp. Wiele osób usłyszy nas po raz pierwszy, więc chcieliśmy pokazać coś wyjątkowego.”

“Locked Away” [feat. Adam Levine z Maroon 5], to osobista piosenka zainspirowana przeżyciami braci związanymi z pobytem ich ojca w więzieniu i ogromną miłością ich matki, która pomogła im przetrwać trudne czasy. Teledysk pokazuje problemy i wyzwania, które może przezwyciężyć prawdziwa miłość.

  1. City wydadzą swój debiutancki album tej jesieni nakładem  Kemosabe/RCA Records.

Więcej informacji o R. City dostępne na:

http://everythingrcity.com/

https://twitter.com/wearerockcity

https://www.facebook.com/rockcity

https://www.youtube.com/user/RockCityOfficialVEVO