Skip content

Raper G-EAZY nowym ulubieńcem świata mody!

Raper G-EAZY nowym ulubieńcem świata mody!

Środowisko hip-hopu w Stanach od dłuższego czasu śledzi poczynania młodego rapera występującego pod pseudonimem G-Eazy. Kiedy w ubiegłym roku ukazała się jego debiutancka płyta „These Things Happen”, zyskał uznanie krytyków, fanów i … świata mody!

Wizerunek 25-letniego Geralda Earla Gillu, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, budzi skojarzenia z Jonny Cashem czy Jamesem Deanem i zdecydowanie wyróżnia go na tle innych przedstawicieli sceny hiphopowej.

Dzięki temu magazyn GQ okrzyknął go najlepiej ubranym mężczyzną podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Zaowocowało to zaproszeniem artysty do udziału w sesji zdjęciowej do kolekcji Wiosna 2015 dla marki William Rast (założonej przez Justina Timberlake’a i Trace Ayala). G-Eazy pozował m.in. z polską modelką – Anją Rubik.

G-Eazy skupia się jednak przede wszystkim na działalności muzycznej. Intensywnie koncertuje i pracuje nad nowym materiałem – w ostatnich tygodniach opublikował kilka utworów w tym.in. „Show You The World“, „Why Thank You“, „I Might“.  Z kolei „Downtown Love” to jego  najnowsza produkcja, do której oficjalny teledysk można zobaczyć TUTAJ.

***

G-Eazy TV Channel – https://www.youtube.com/user/GEazyTV/featured

[email protected] Channel – https://www.youtube.com/user/GEazyMusicVEVO

Oficjalna strona – http://www.g-eazy.com