Skip content

ROBBIE WILLIAMS i Polka jego najnowszym w teledysku “Party Like A Russian” !

To jeden z najgłośniejszych comebacków tego roku – nowa płyta Robbiego Williamsa „The Heavy Entertainment Show” trafi do sprzedaży już za niecały miesiąc. Elektryzującą informacją jest fakt, że Robbie po prawie 10 latach wrócił do współpracy ze autorem swoich największych hitów – Guyem Chambersem (m.in. „Angels”, „Feel”, „Rock DJ”, „Let Me Entertain You”). Efektem ich współpracy są już pierwsze ujawnione piosenki – tytułowa (zobacz ZAPOWIEDŹ płyty z tym utworem) i oficjalny singiel promujący to wydawnictwo: „Party Like A Russian” na podstawie motywu z baletu „Romeo i Julia” Siergieja Prokofiewa.  Na płycie znalazły się też kolaboracje z Edem Sheeranem, Rufusem Wainwrightem, Brandonem Flowersem (The Killers) i Stuartem Price.

Okazuje się, że we wspomnianym klipie do „Party Like A Russian” jedną z tancerek Robbiego jest Kamila Zalewska, pochodząca ze Słupska. Na co dzień mieszka w Londynie a w teledysku możemy zobaczyć ją w ślubnej sukni u boku Williamsa – wraz z 14 innym dziewczynami ale to tylko ona w najważniejszej scenie pokazuje złoty… język.

„The Heavy Entertainment Show” ukazuje się 4 listopada na płycie CD, CD Deluxe (5 dodatkowych utworów) a także w wersji cyfrowej (pobierz z iTunes już teraz).