Skip content

ROBBIE WILLIAMS w gronie artystów Sony Music!

ROBBIE WILLIAMS w gronie artystów Sony Music!

Robbie Williams dołącza do grona artystów Sony Music!

Jesienią premiera jego nowej płyty.

Ma na koncie 17 (!) nagród BRIT Award, 70 milionów sprzedanych płyt, 11 albumów, które trafiły na szczyt UK Top40 a na jego koncerty jednego dnia sprzedano aż 1,6 miliona biletów! Właśnie podpisał światowy kontrakt z należącą do Sony Music wytwórnią Columbia Records, na mocy którego jesienią tego roku ukaże się jego nowy, jedenasty studyjny krążek. Tym samym Robbie odchodzi z Universal Music, gdzie pozostaje cały jego back-catalogue, czyli dotychczas wydane albumy.

Williams: “Ekipa Sony jest profesjonalna, głodna I aż kipi energią. Zainspirowaliśmy siebie nawzajem. Jestem bardziej gotowy na wydanie nowego materiału, niż kiedykolwiek w swojej karierze, bo wiem, że trafiłem we właściwe towarzystwo.” Szef Sony Music UK Jason Iley: “Cieszymy się z nawiązania tej współpracy. Podpisaliśmy się z jednym z największych artystów solowych naszego pokolenia. Robbie Williams jest pomysłowym, unikalnym artystą i kiedy  spotkał się a naszą ekipą, wszyscy poczuliśmy, że oto rozpoczynamy pracę nad projektem, który na nowo zdefiniuje jego karierę.”

 

Nowa płyta Robbie’go Williamsa ukaże się nakładem brytyjskiego oddziału wytwórni Columbia Records, która ma na koncie wypromowanie takich artystów jak Mark Ronson, Calvin Harris I George Ezra. Na świecie Columbia Records jest domem takich artystów jak Beyoncé, Foo Fighters, Bruce Springsteen czy Bob Dylan. Nowy materiał Robbie’go powstanie z udziałem jego dawnego współpracownika i partnera kreatywnego Guya Chambersa, z którym razem nagrali najlepsze i najlepiej sprzedające się płyty Robbie’go w historii.