Skip content

ROBBIE WILLIAMS wydaje nową płytę “Heavy Entertainment Show” w Sony Music już 4 listopada!

ROBBIE WILLIAMS wydaje nową płytę “Heavy Entertainment Show” w Sony Music już 4 listopada!

Robbie Williams powraca z nowym albumem pop – płyta “Heavy Entertainment Show” pojawi się w sprzedaży 4 listopada nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Album będzie dwunastym w karierze krążkiem wokalisty – wszystkie 11 poprzednich trafiło na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży, co równe jest osiągnięciom samego Elvisa Presleya. Na krążku znajdą się utwory napisane dla Robbiego m.in. przed Guya Chambersa, Eda Sheerana, Johna Granta, Rufusa Wainwrighta, Brandona Flowersa (The Killers) i Stuarta Price’a a także – poniekąd już z nieba – Serge’a Gainsbourga i Sergei’a Prokofieva.

 

Robbie: “Zastanawiałem się nad określeniem ‘lekka rozrywka’ – te wszystkie programy telewizyjne, z jakimi miałem styczność jako dzieciak, wpływanie na 30 milionów widzów i nazywanie tego ‘lekką rozrywką’. Nieraz można używać jej w negatywnym kontekście, ale dla mnie to ‘ciężka rozrywka’. Taki jest mój cel z nową płytą – dotrzeć do milionów ludzi dzięki ‘lekkiej rozrywce’… ale na niezłych sterydach!”

 

Album można zamówić już m.in. na iTunes a 30-sekundową zapowiedź ‘Heavy Entertainment Show’ jest już do obejrzenia na profilu Robbiego Williamsa na Facebooku.

 

Tracklista „Heavy Entertainment Show”:

HEAVY ENTERTAINMENT SHOW

PARTY LIKE A RUSSIAN

MIXED SIGNALS

LOVE MY LIFE

MOTHERFUCKER

BRUCE LEE

SENSITIVE

DAVID’S SONG

PRETTY WOMAN

HOTEL CRAZY (FEATURING RUFUS WAINWRIGHT)

SENSATIONAL

 

Album ukaże się w wersji standardowej i deluxe – ta druga oprócz DVD z klipami i materiałami z ich powstawania zawierać będzie także dodatkowe utwory:

WHEN YOU KNOW

TIME ON EARTH

I DON’T WANT TO HURT YOU (DUET WITH JOHN GRANT)

BEST INTENTIONS

MARRY ME