Skip content

Sigala zagra w najbliższy piątek w Warszawie!

Sigala zagra w najbliższy piątek w Warszawie!

Sigala to jeden z „najgorętszych” nazwisk na brytyjskiej sceny klubowej. Nominowany w tym roku do nagrody  MTV Brand New. W ciągu ostatniego roku wydał 4 single: debiutancki „Easy Love”, „Sweet Lovin”, „Say You Do” oraz najnowszy hit Give Me Your Love” feat. Nile Rogers & John Newman (posłuchaj /pobierz TUTAJ). Wszystkie podbiły szczyty list przebojów i sprzedały się w ponad 2 mln nakładzie na całym świecie! Jak dotąd współpracował już m.in. z Sigma, Ella Eyre, John Newman,  Nile Rodgers czy Craig David. Aktualnie pracuje on nad swoim pierwszym, debiutanckim krążkiem.

 

Sigala wystąpi w najbliższy piątek, 7 października w Warszawie. Dzięki współpracy The View Warsaw z agencją muzyczną Follow The Step, wystąpi jako gwiazda wieczoru na imprezie świętującej pierwsze urodziny tego popularnego klubu!

 

W klubie The View Sigala wystąpi ze swoim DJ setem. Impreza odbędzie 122 metry nad ziemią, a support zapewnią Noz i Vibe. Start o godzinie 22:00, bilety do nabycia TUTAJ!  Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się pod tym linkiem.