Skip content

SNAKEHIPS i MØ razem w najnowszym singlu ‘Don’t Leave’ !

SNAKEHIPS i MØ razem w najnowszym singlu ‘Don’t Leave’ !

Snakehips w duecie z MØ – posłuchaj ‘Don’t Leave’!

 

Snakehips, brytyjskie producenckie duo odpowiadające m.in. za przeboje “All My Friends (feat. Tinashe)” i “Cruel (feat. Zayn)”, połączyło swoje siły z duńską wokalistką i właśnie możemy posłuchać efektu jej współpracy – kawałek “Don’t Leave” obejrzyj lyric video TUTAJ i posłuchaj/pobierz TUTAJ.

Nowoczesny, świetnie wyprodukowany numer r’n’b wzbogacony o charakterystyczny wokal MØ ma też bardzo emocjonalne znaczenie – warto słuchać się w jego tekst.

Warto dodać, że poza sukcesem komerycjnym sukcesem poprzednich singli, Snakehips mogą pochwalić się także nagrodą Ivora Novello (za ‘All My Friends’), przyznawaną przez Brytyjską Akademię Kompozytorów i Tekstopisarzy. Mają na koncie sytępy na najważniejszych festiwalach:

Coachella, Lollapalooza, Glastonbury and Bestival i wyprzedane koncerty w londyńskim KOKO, The Wiltern (Los Angeles) a także trasy po Australii, Europie i Azji.

MØ to jedna z najszybciej zdobywających gwiazd pop na Ziemi – ‘Don’t Leave’ ukazuje się na fali sukcesu jej autorskich singli ‘Final Song’ i ‘Drum’, ma też na koncie udział w jednym z najpopularniejszych utworów w serwisie Spotify – „Lean On” Major Lazer. Jej drugi album planowany jest na wiosnę 2017 roku.

 

 

###

 

Więcej o Snakehips:

Facebook / Twitter / Soundcloud