Skip content

Solowy debiut Kirstin Maldonado z Pentatonix! Posłuchaj singla “Break a Little”!

Solowy debiut Kirstin Maldonado z Pentatonix! Posłuchaj singla “Break a Little”!

SOLOWY DEBIUT KIRSTIN MALDONADO Z PENTATONIX

PREMIEROWY SINGIEL “BREAK A LITTLE”!

ZOBACZ TELEDYSK!

 

DEBIUTANCKA EP-KA JUŻ TEGO LATA

 

 Solowy debiut Kirstin Maldonado z Pentatonix! Posłuchaj singla “Break a Little”!

 

Gwiazda zespołu Pentatonix, utalentowana wokalistka, autorka piosenek i trzykrotna zwyciężczyni nagrody Grammy, rozpoczyna zupełnie nowy etap w swojej karierze. Kirstin Maldonado debiutuje jako kirstin wraz z premierą swojego pierwszego, solowego singla „Break A Little”! Potwierdziły się więc przewidywania fanów Pentatonix, którzy po niedawnej premierze utworu „Dose of You” Heleny Legend z kirstin, przewidywali, że wkrótce Kirstin Maldonado zadebiutuje ze swoim własnym, przebojowym materiałem!

 

Debiutancki singiel „Break a Little” to zapowiedź solowej EP-ki kirstin, która już w najbliższe wakacje ukaże się na EP-ce wydanej nakładem RCA Records. Piosenka „Break a Little” dostępna jest już w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej (ZOBACZ TELEDYSK).

 

Posłuchaj / pobierz utwór kristin „Break a Little” TUTAJ!

 

Wyprodukowanym przez Davida Pramika singlem kirstin odchodzi od stylu a capella i eksperymentuje z elektroniczną produkcją oraz tanecznymi beatami.

 

Jestem dumna z ‘Break a Little’” – deklaruje kirstin. –„Zawsze chciałam napisać smutną piosenkę, która brzmi radośnie. Myślę, że każdy może odnaleźć się w emocjach, które w niej wyrażam. To utwór o tęsknocie oraz przyciąganiu do osoby, do której wiesz, że nie powinieneś wracać, ale to silniejsze od ciebie”.

 

Kirstin Maldonado

Pełna charyzmy, posiadaczka imponującego głosu wokalistka i autorka piosenek, jedna piąta grupy Pentatonix, na debiutanckiej EP-ce zaprezentuje się z zupełnie nowej strony. Kirstin sięgnęła po szereg elektronicznych inspiracji – od Jamesa Blake’a do Aliny Baraz. Wokalistka chce podbić taneczne parkiety na całym świecie! Trening swojego głosu, uwielbianego dzisiaj przez miliony osób, Kirstin rozpoczęła jeszcze we wczesnym dzieciństwie. Pierwszy raz na scenie stanęła w wieku 7 lat, perfekcyjnie wykonując piosenki Shanii Twain na weselu swojej mamy. Od tego momentu nie przestała śpiewać. W 2011 roku Maldonado zgłosiła się wraz z przyjaciółmi do programu The Sing-Off telewizji NBC. Tak narodziła się grupa Pentatonix, która w ciągu ostatnich kilku lat zdobyła trzy nagrody Grammy, nominację do Emmy, wprowadziła siedem swoich albumów do pierwszej dziesiątki listy Billboard 200 i wyprzedała trasy koncertowe na całym świecie.

 

Zobacz teledysk do “Break a Little” na Vevo: http://smarturl.it/kirstinBALvid

 

http://www.kirstin.com