Skip content

Specjalna Epka Michała Szpaka! Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych!

Specjalna Epka Michała Szpaka! Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych!

 

Specjalna Epka Michała Szpaka! Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych!

 

POSŁUCHAJ/KUP EP

Sześć utworów w wersji koncertowej oraz jeden utwór instrumentalny i nowa wersja okładki! W dniu dzisiejszym, do serwisów streamingowych trafiła EP’ka Michała Szpaka „Dreamer” będąca ukoronowaniem najlepiej sprzedającego się albumu ostatniego tygodnia.

Najnowszy krążek Michała Szpaka „Dreamer” (POSŁUCHAJ/KUP TUTAJ) święci triumfy! Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy sprzedaży OLiS co oznacza, że nowa płyta Michała Szpaka była najchętniej kupowaną płytą ubiegłego tygodnia! Tylko w Empiku znaleźć można wersję Special Edition wzbogaconą o dodatkowe utwory i ze zmienioną oprawą graficzną. Od dziś we wszystkich serwisach digitalowych dostępna jest Ep’ka na której znalazły się wszystkie bonusowe wersje utworów z wersji Special Edition! Jest to sześć koncertowych aranżacji znanych i lubianych utworów Michała Szpaka, które znalazły się na poprzednim albumie zatytułowanym „Byle być sobą” oraz jeden utwór instrumentalny.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. Sam artysta obdarzony mocnym rockowym głosem, momentami  zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną jak choćby w utworze „Let Me Dream”. “Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość. Single promujące album to „Don’t Poison Your Heart” (ZOBACZ TELEDYSK), „King Of The Season” (ZOBACZ KLIP) i „Rainbow” (ZOBACZ KLIP).

Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał status Platynowej Płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  albumu „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło  udział łącznie 19 muzyków.

Tracklista:

  1. Ostatni zakręt (Concert Version)
  2. Real Hero (Concert Version)
  3. Byle być sobą (Concert Version)
  4. Color Of Your Life (Concert Version)
  5. Upaść ale wstać (Concert Version)
  6. Rosanna (Concert Version)
  7. Together (Instrumental Version)

 

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW