Skip content

ST. LUCIA powraca z drugą płytą “Matter” – premiera 29 stycznia!

ST. LUCIA powraca z drugą płytą “Matter” – premiera 29 stycznia!

ST. LUCIA – taneczno-elektroniczny projekt z Nowego Jorku  ogłasza premierę nowej płyty!

„Matter” – w sklepach od 29 stycznia!

 

Nowojorski projekt taneczno-synthpopowy St. Lucia powraca z nowym krążkiem. Znani z takich przebojów jak ‘Elevate’, ‘All Eyes on You’ czy ‘September’ artyści powracają  na albumie ‘Matter’, wyprodukowanym przez mózg grupy Jeana-Philipa Groblera i Chrisa Zane’a (Passion Pit, The Walkmen) w studio należącym uprzednio do Glorii Estefan I Miami Sound Machine. Określając brzmienie nowej płyty Jean-Philip używa porównania – ‘Jeśli nasz poprzedni materiał brzmiał jak tropiki, ten nowy jest pustynią’. Album już teraz można zamówić na iTunes pod TYM adresem.

 

Z nowych dźwieków znane sa już single “Dancing On Glass” (3 miliony odtworzeń na Spotify w zaledwie jeden miesiąc i jednocześnie najpopularniejszy utwór St. Lucia w historii!) I najnowszy singiel “Physical” (posłuchaj TUTAJ). Jean –Philip o “Physical” : ‘Ten numer mówi o wyzbyciu się kontroli w intymnej sytuacji i przyziemnemu oddaniu się we władania zmysłom. Muzyka i słowa piosenki rozwijają się, narastają, aby w końcówce eksplodować uwalniając całe napięcie”.

 

Debiutancka płyta St. Lucia „When The Night” z 2013 roku przysporzyła zespołowi świetnych recenzji ze strony Billboardu, magazynów SPIN i Buzzfeed. Zespół wystąpił  w programach Jimmy’ego Kimmela i Setha Mayersa a także na najważniejszych światowych festiwalach – m.in. Lollapaloozie i Coachelli. Współpracował z Passion Pit, Charli XCX, Foster the People i innymi.

 

‘MATTER’ TRACK LIST

 1. Do You Remember?
 2. Home
 3. Dancing on Glass
 4. Physical
 5. Game 4 U
 6. The Winds of Change
 7. Love Somebody
 8. Rescue Me
 9. Stay
 10. Help Me Run Away
 11. Always

 

http://www.stlucianewyork.com

https://www.facebook.com/stlucia

https://twitter.com/stlucia

https://instagram.com/stlucia