Skip content

Stwórz własną wersję singla Darii Zawiałow i wygraj atrakcyjne nagrody!

Stwórz własną wersję singla Darii Zawiałow i wygraj atrakcyjne nagrody!

Stwórz własną wersję singla Darii Zawiałow i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Sony Music oraz platforma 2Track ogłaszają konkurs na rework utworu Darii Zawiałow! Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrody?

 

„DARIA ZAWIAŁOW 2TRACK CONTEST” to konkurs Sony Music organizowany we współpracy z platformą producenta muzycznego Bogdana Kondrackiego2Track.pro. Konkurs polega na stworzeniu własnej partii instrumentalnej do wokalu Darii Zawiałow w utworze „Kundel bury”.

 

Konkurs potrwa do 23 kwietnia. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Sony Music, portalu 2Track oraz artystka. Zwycięski rework zostanie wydany cyfrowo, a jego twórca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Organizatorzy ufundowali również kolekcję winyli dla zdobywcy drugiego miejsca oraz nagrody dodatkowe w postaci półrocznej subskrypcji w TIDAL dla miejsc numer 2 i 3.

 

„Kundel bury” (ZOBACZ TELEDYSK) to singiel Darii Zawiałow, który promuje jej tegoroczny debiut. Album „A KYSZ!” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ) na półki sklepowe trafił 3 marca, debiutując na 7. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży! Była to jedna z bardziej wyczekiwanych premier płytowych tego roku. Mimo młodego wieku Darii udało się osiągnąć sukces i nagrać album, który został świetnie przyjęty przez fanów i media.

 

2track.pro jest nowatorskim narzędziem do tworzenia muzyki w internecie. Opiera się na 2-śladowych sesjach muzycznych, gdzie jeden ślad to muzyka, a drugi wokal lub instrument. Pomysłodawcą i założycielem portalu 2track jest Bogdan Kondracki – muzyk kultowej formacji Kobong i producent płyt m.in. Brodki i Dawida Podsiadło. Obecnie 2track ma już ponad 1400 zarejestrowanych użytkowników z kilkudziesięciu krajów.

 

Szczegóły oraz regulamin dostępne:

TUTAJ (wersja polska)

TUTAJ (wersja angielska)

oraz na www.2track.pro

 

Kontakt:

                                                                                                                                                                             

SONY: Patrycja Kaczan, [email protected]                                          

2Track: Zuza Pawłowska, [email protected], 505 985 230