Skip content

Tancerze Jennifer Lopez wyzwali polskie ekipy na pojedynek!

Tancerze Jennifer Lopez wyzwali polskie ekipy na pojedynek!

Tancerze Jennifer Lopez wyzwali polskie ekipy na pojedynek!

Dwie ekipy taneczne z Polski – Mark It oraz HASAO & CHEER ANGELS Cheerleading Academy – podjęły wyzwanie rzucone przez tancerzy, którzy stworzyli choreografię do najnowszego teledysku Jennifer Lopez.

Teledysk do utworu „Amor Amor Amor” Jennifer Lopez i Wisina [ZOBACZ NA VEVO/YOUTUBE], nakręcony w nowojorskim metrze, stał się natychmiastowym hitem! Duża w tym zasługa niesamowicie zmysłowej choreografii, którą przygotowała jedna z najbardziej uznanych grup tanecznych w Stanach Zjednoczonych – Millenium Dance Complex. Tancerze rozpoczęli także akcję na Instagramie, wyzywając na pojedynek ekipy taneczne z całego świata. Wyzwanie przyjęły dwa zespoły z Polski – Mark It oraz HASAO & CHEER ANGELS Cheerleading Academy.

Agencja taneczna Mark It, która zrzesza utalentowanych polskich tancerzy i choreografów, przeniosła akcję klipu z metra do miejskich przejść podziemnych, garaży i klubów. Przygotowany przez nich układ do „Amor Amor Amor” można zobaczyć na YouTube. Inaczej do wyzwania podeszły cheerleaderki z grupy HASAO & CHEER ANGELS Cheerleading Academy, które wielokrotnie kibicowały największym drużynom sportowym w Polsce. Wraz z zawodnikami pierwszej drużyny Footballu Amerykańskiego w Polsce – Warsaw Eagles – przygotowały układ w prawdziwie amerykańskim stylu – obejrzyjcie ich filmik na YouTube!

„Amor, Amor, Amor” to już drugi przebój Jennifer Lopez zapowiadający najnowszy hiszpańskojęzyczny album supergwiazdy muzyki pop! W piosence wystąpił Wisin, gwiazda latynoskiej muzyki urban, z którą Lopez współpracowała już przy hitach „Follow The Leader” i „Adrenalina”. Teledysk do „Amor Amor Amor” obejrzano już niemal 38 milionów razy, a poprzedni singiel „Ni Tu Ni Yo” ma już na liczniku ponad 71 milionów odtworzeń. W piątek, 1 grudnia do sprzedaży cyfrowej trafi album Wisina „Victory”.

 

Jennifer Lopez feat. Wisin – Amor Amor Amor

POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR

 Obserwuj JENNIFER LOPEZ na:

 Facebook | Twitter | Instagram | VEVO

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW