Skip content

TENACIOUS D – ogłaszają nową płytę i animowany serial Post-Apocalypto!

TENACIOUS D – ogłaszają nową płytę i animowany serial Post-Apocalypto!

TENACIOUS D w serialu (i na płycie!) Post-Apocalypto

Sześcio-odcinkowa seria animowana do obejrzenia na YouTube od 28 września

 

Uznany rockowy duet i ulubiony band totalnie wszystkich, czyli formacja Tenacious D – w skład której wchodzą Jack Black i Kyle Gass – ujawni tej jesieni nie jedno, ale dwa wielkie dzieła. Oba są wspaniałe i oba noszą tytuł Post-Apocalypto. Poniżej wszystko, co powinniście o nich wiedzieć:

 

SERIAL Post-Apocalypto  to oryginalne, sześcioodcinkowe dzieło animowane spłodzone w umysłach członków Tenacious D. Każde ujęcie zostało ręcznie narysowane przez Jacka, a każdej postaci głos podłożyli Jack i Kyle. Pierwszy odcinek serii ujawniony zostanie na YouTube 28 września, a kolejne pojawiać będą się co piątek.

 

SPRAWDŹ TRAILER POST-APOCALYPTO

 

W każdym z odcinków ujawniane będą kolejne utwory Tenacious D, które 2 listopada ukażą się na płycie zatytułowanej Post-Apocalypto (co tydzień każdy z udostępnionych utworów dostępny bedzie w serwisach streamingowych i do pobrania). Na wyprodukowanej przez Johna Spikera płycie na bębnach usłyszymy też stałego współpracownika grupy – Dave’a Grohla.

Zgodnie z tytułem, Post-Apocalypto ukazuje zespół Tenacious D w apokaliptycznym świecie po wybuchu bomby atomowej. Uratowani dzięki schronieniu się w niezniszczalnej lodówce z lat 50-tych ub. wieku muzycy muszą teraz uratować pozostałą przy życiu ludzkość. Szalona akcja serialu nie stroni od zaskakujących zwrotów akcji, wizyt w Białym Domu, podróżowania w czasie i przestrzeni i problemów w relacjach z ojcem, ale dostarcza kupę śmiechu, przednich politycznych żartów i kilka naprawdę dobrych piosenek.

 

Część tajemnic serialu już teraz obejrzeć można na nowoutworzonym koncie Tenacious D na Instagramie, czyli TUTAJ .

 

Post-Apocalypto (płyta) dostępna będzie w formie cyfrowej, na CD i świecącym zielonym winylu.

 

Okładka: