Skip content

Terrific Sunday w Hybrydach!

Terrific Sunday w Hybrydach!

NOMINOWANY DO NAGRODY FRYDERYK 2016 ZESPÓŁ TERRIFIC SUNDAY NA ŻYWO W HYBRYDACH!!!

 

Wszyscy fani gitarowych brzmień będą mogli zobaczyć i usłyszeć na żywo jednego z najciekawszych indie rockowych debiutów ostatnich miesięcy! Już w najbliższą niedzielę (17 kwietnia) poznańska grupa Terrific Sunday zawita do Warszawy w ramach trasy „Strangers On Tour”, aby zagrać koncert w warszawskim kubie Hybrydy.

 

Są młodzi, przystojni i utalentowani. Na scenie czują się jak ryby w wodzie a ich debiutancki album „Strangers, Lovers” zachwyca wielu. (Chłopaki z gitarami – w przypadku debiutantów z Poznania wszystko się pięknie zgadza. – Piotr Metz).

Mocny debiut został doceniony w środowisku muzycznym o czym świadczy nominacja do najważniejszej nagrody przyznawanej na polskim rynku muzycznym. Koncert w Hybrydach może to tylko potwierdzić!

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA TUTAJ

 

Warszawski koncert odbędzie się w ramach trasy „Strangers On Tour” promującej debiutancki album zatytułowany „Strangers, Lovers”, który ukazał się jesienią 2015 r. Płytę wyprodukował Marcin Bors, który współpracował m.in. z takimi formacjami jak: Hey, Lao Che, Muchy, Pogodno. Album zawiera 11 indie rockowych kompozycji, m.in. dobrze znane „Bombs Away” i „Streets Of Love”, które z pewnością przypadną do gustu fanom gitarowych brzmień. POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ!

 

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA „BOMBS AWAY”

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA “STREETS OF LOVE”

ZOBACZ AKUSTYCZNĄ WERSJĘ “STREETS OF LOVE”

 

***

http://www.facebook.com/TerrificSunday

https://twitter.com/TerrificSunday

http://instagram.com/terrificsunday

www.terrificsunday.com