Skip content

THE CHAINSMOKERS w duecie z COLDPLAY – posłuchaj singla “Something Just Like This” już teraz!!!

THE CHAINSMOKERS w duecie z COLDPLAY – posłuchaj singla “Something Just Like This” już teraz!!!

THE CHAINSMOKERS ŁĄCZĄ SIŁY Z GRUPĄ COLDPLAY

NA NOWYM SINGLU “SOMETHING JUST LIKE THIS”

 

OBEJRZYJ OFICJALNE LYRIC VIDEO TUTAJ

PŁYTA DŁUGOGRAJĄCA “MEMORIES… DO NOT OPEN” W SPRZEDAŻY OD 7 KWIETNIA!

 

 

 

 

 

Niedawni zwycięzcy nagrody Grammy – duet The Chainsmokers opublikował właśnie singiel nagrany w duecie z grupą Coldplay – “Something Just Like This” – posłuchaj/pobierz TUTAJ.  Utwór ujawniony został niespodziewanie podczas wczorajszego rozdania nagród Brit Awards i zapowiada się na kolejny przebój The Chainsmokers, znany z hitów „Closer”, „Paris”, „Don’t Let me Down” czy „Roses”.

 

The Chainsmokers ujawnili także datę wydania ich pierwszej plyty długogrającej – krążek „Memories…Do Not Open” trafi do sprzedaży 7 kwietnia i już teraz można zamówić go w pre-orderach pod TYM ADRESEM.  Poza „Something Just Like This” i „Paris” (135 milionów odtworzeni!) znajdzie się tam 10 zupełnie nowych, niepublikowanych wcześniej nagrań z gościnnym udziałem gwiazd, jak i wokalem członka zespołu – Drew Taggarta. Album ukaże się w wersji cyfrowej, a także na płycie CD i winylach – tradycyjnym i specjalnym złotym.

 

 

###

 

O THE CHAINSMOKERS
The Chainsmokers – w skład których wchodzą Alex Pall I Drew Taggart to producenckie duo, które wytworzyło swoje własne brzmienie aktualnie święcące triumfy pod każdą szerokością geograficzną świata. Łączące ze sobą klimaty indie, progressive i pop, utwory i remixy autorstwa The Chainsmokers podbijają listy przebojów już od 3 lat, a ostatnio wygrali nagrody Grammy i American Music Award. Muzycy występowali na najważniejszych festiwalach świata – w tym SXSW, Ultra I Coachella, jak również podczas  2017 Brit Awards, 2016 American Music Awards i 2016 MTV Video Music Awards.

 

O COLDPLAY
W grudniu 2015 grupa Coldplay wydała swoją siódmą płytę A Head Full Of Dreams, która sprzedała się w ilości 5 milionów sztuk i zebrała ponad milliard odtworzeni w serwisie Spotify (gdzie Coldplay jest najczęściej odtwarzany zespołem w historii). Trasa A Head Full Of Dreams Tour rozpoczęła się w 2016 i w ramach jej drugiej części zespół wystąpi 18 czerwca w Warszawie na Stadionie Narodowym.

 

THE CHAINSMOKERS W SIECI:
OFFICIAL WEBSITE | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER