Skip content

THE SHINS ujawniają szczegóły nowej płyty “Heartworms” – posłuchaj singla “Name For You” już teraz!

THE SHINS ujawniają szczegóły nowej płyty “Heartworms” – posłuchaj singla “Name For You” już teraz!

Indie-rockowa formacja The Shins najpierw w Halloween zrobiła swoim fanom prezent udostępniając bez zapowiedzi singiel „Dead Alive” a teraz ogłasza szczegóły nowej płyty studyjnej. Piąty w dyskografii krążek „Heartworms” trafi do sprzedaży 10 marca 2017 i promować go będzie singiel „Name For You”, do którego lyric video już teraz można sprawdzić pod TYM ADRESEM.
W przeciwieństwie do poprzedniego albumu Port of Morrow z 2012 roku, który zadebiutował na 3. miejscu listy Billboard Top 200 I nominowany był do Grammy w kategorii Best Alternative Album, Heartworms jest napisany i wyprodukowany w całości przez mózg grupy – Jamesa Mercera (poza “So Now What” wyprodukowanym przez Richarda Swifta). Zawiera też pełen wachlarz charakterologiczny – od szkiców fikcyjnych postaci (“Fantasy Island,” “Rubber Ballz”), wątki autobiograficzne (“Mildenhall”) po wołanie o równouprawnienie kobiet w “Name For You”, zainspirowanym trzema córkami Mercera.
Rezultatem jest płyta łącząca przeszłość – nostalgiczne puszczająca oko do poprzednich dzień the Shins – z nowoczesnym brzemieniem, melodyjnymi kompozycjami i ujmującym głosem Mercera.

Tracklista płyty The Shins “Heartworms”:
1. Name For You
2. Painting a Hole
3. Cherry Hearts
4. Fantasy Island
5. Mildenhall
6. Rubber Ballz
7. Half a Million
8. Dead Alive
9. Heartworms
10. So Now What
11. The Fear