Skip content

Three Days Grace na pierwszym klubowym koncercie w Polsce – już za 2 tygodnie !!!

Three Days Grace na pierwszym klubowym koncercie w Polsce – już za 2 tygodnie !!!

Three Days Grace – jeden z najpopularniejszych hardrockowych zespołów świata – za 2 tygodnie po raz pierwszy zagra klubowy koncert w Polsce. 25. Stycznia b.r. w warszawskim klubie Progresja Kanadyjczycy będą promować swój najnowszy album „Human”. Pochodzą z niego hity takie, jak „Painkiller”, „I Am Machine” i „Human Race”. Będzie to pierwsza okazja, żeby po świetnym i energetycznym występie na Orange Warsaw festiwal w ub.r. zobaczyć Three Days Grace w  bardziej intymnym, klubowym wydaniu.

Three Days Grace został założony w 1997 roku w Norwood w Kanadzie. Zespół wydał dotychczas pięć studyjnych albumów, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach. 3DG zdobyli wiele nagród i wyróżnień m.i. zostali uznani Rock Artist of the Year i Modern Rock/Alternative Artist of the Year przez prestiżowy magazyn Billboard, byli także nominowani do czterech nagród Juno. Zespół ma największą w historii liczbę singli, które zajmowały pierwsze miejsca na liście przebojów radia Active Rock.

Three Days Grace dotychczas gościli w Polsce tylko raz. Koncert w Progresji będzie nie lada gratką dla fanów, gdyż będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć zespół w warunkach klubowych.

Zespół wystąpi w składzie: Matt Walst (wokal), Neil Senderson (perkusja, klawisze, chórki), Brad Walst (gitara basowa) oraz Barry Stock (gitara).

 

Co: Pierwszy koncert klubowy Three Days Grace w Polsce

Gdzie: Progresja Music Zone, Fort Wola 22, Warszawa

Kiedy: 25. stycznia, godzina 19.

FB: https://www.facebook.com/events/472116969655189/

Bilety: http://progresja.com/events/three-days-grace-kanada/ i Eventim, Ebilet, Tikeria, Nuplays i Empik