Skip content

To właśnie #MY! Zobacz specjalną wersję teledysku Andrzeja Piasecznego!

To właśnie #MY! Zobacz specjalną wersję teledysku Andrzeja Piasecznego!

To właśnie #MY

Specjalna wersja teledysku Andrzeja Piasecznego!

ZOBACZ NA VEVO/YOUTUBE

„Pokażcie nam, że jesteście szczęśliwi!” – napisał na swoim Facebooku Andrzej Piaseczny, ogłaszając akcję nadsyłania zdjęć z karteczką z napisem „#MY”. Na efekty tego apelu nie trzeba było czekać ani chwili. Skrzynkę artysty zalały setki fotografii zakochanych par, bliskich przyjaciół, pełnych rodzinnego ciepła zdjęć dumnych rodziców i ich małych optymistów oraz wszystkich tych, którzy przez życie kroczą z uśmiechem.

„Cieszymy się tym, że jesteśmy, że siebie mamy! Wszystkim, co dobrego nas spotkało i tym, co na nas jeszcze czeka. Każdą bliskością, każdym przyjaznym i dobrym człowiekiem. Każdą relacją i wszystkim w nas kochaniem” – to przesłanie piosenki „My (o mnie, o Tobie, o nas)” promieniuje z klipu, który powstał w podziękowaniu za tak ciepłą odpowiedź na akcję Andrzeja Piasecznego. „Kim jesteśmy My? Jesteśmy miłością i wypełniającą nas radością. Wszyscy jesteśmy” – mówi artysta.

„My…” to pierwszy singiel z nowej płyty Andrzeja Piasecznego, która ukaże się 13 października. „O mnie, o Tobie, o nas” to zbiór piosenek autorstwa Andrzeja Piasecznego do kompozycji Ani Dąbrowskiej. Za brzmienie całości albumu odpowiada Michał Przytuła – producent, z którym Piaseczny współpracował przy swoich pierwszych solowych płytach. Do utworu powstało także nieszablonowe lyric video, które można obejrzeć na VEVO i YOUTUBE.

 

Obserwuj ANDRZEJA PIASECZNEGO w Internecie:

Facebook | YouTube | WWW

 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW