Skip content

TOM ODELL nagrał nową wersję przeboju Johna Lennona “Real Love”!

TOM ODELL nagrał nową wersję przeboju Johna Lennona “Real Love”!

TOM ODELL nagrał nową wersję przeboju Johna Lennona “Real Love”, która pojawia się w Bożonarodzeniowej reklamie – The John Lewis Christmas Advert 2014.

Oryginał, który w 1979 r. skomponował John Lennon, został nagrany w 1996 r przez trójkę eks-Beatles’ów. „Real Love” jest ostatnim materiałem nagranym i wydanym przez członków tego legendarnego zespołu.

Utwór w nowej wersji wykonywanej przez Toma Odella jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej, m.in. tutaj. Natomiast teledysk, który zarejestrowano podczas jego  sesji nagraniowej w studio Dean Street, można zobaczyć tutaj. Piosenkę wykorzystano w poruszającej świątecznej reklamie marki John Lewis, która opowiada o wyjątkowej przyjaźni chłopca Sama i pingwina Monty (zobacz tutaj).

Tom Odell zadebiutował na rynku muzycznym w 2013 r. albumem „Long Way Down”, z którego pochodzą m.in. hity: „Another Love”, „I Know” czy „Grow Old With Me”. Ma na swoim koncie nagrodę The Brit Critics’ oraz dwie nominacje do tegorocznych nagrody Brit Awards. W marcu br. Tom wystąpił przed polską publicznością w Warszawie. Obecnie Tom pracuje nad nową płytą.

www.tomodell.com