Skip content

TOM SWOON TROLLUJE DONALDA TRUMPA Z OKAZJI JEGO WIZYTY W POLSCE!

TOM SWOON TROLLUJE DONALDA TRUMPA Z OKAZJI JEGO WIZYTY W POLSCE!

24-letni Polski DJ i producent Tom Swoon postawił na dość nietypową kampanię promującą głosowanie na setkę najpopularniejszych DJ’ów świata –  DJ Mag Top 100.

W swoim najnowszym filmie osadzonym w meksykańskim barze, odnosi się on do wypowiedzi Trumpa na temat zbudowania muru między USA a Meksykiem, w którym padają słowa na temat nielegalnych imigrantów z Meksyku „We have some bad hombres here”, co w języku polskim znaczy tyle, co „Mamy tu dużo złych ludzi”.

 

Zobacz filmik zachęcający do głosowania na Toma Swoon TUTAJ!

 

Don’t be a bad hombre, vote for Tom Swoon” – ten żartobliwy slogan, padający z ust samego Toma jest motywem przewodnim jego starań o wysoką lokatę w tegorocznym rankingu DJ Mag Top 100. Przypomnijmy, że jest on najwyżej notowanym w historii i aktualnie jedynym Polakiem w tym zestawieniu, plasującym się na #56 pozycji wśród takich sław, jak Avicii, David Guetta, czy Disclosure.

 

Jeżeli chcecie wesprzeć naszego rodaka na arenie międzynarodowej, możecie już teraz głosować na Tom Swoon pod adresem: www.tomswoon.com/vote

 

***

Tom to utalentowany producent i DJ, który podbija światową scenę muzyki klubowej (EDM).  Po jego przeboje („Ahead of Us”, „Alive”) sięgają DJ-e z całego świata. Tom ma na koncie niezliczoną ilość występów na największych imprezach międzynarodowych, m.in. podczas słynnego Tomorrowland.

 

Więcej informacji o Tom Swoon: Oficjalna strona | Facebook |Twitter | Instagram