Skip content

Walk The Moon ujawniają kolejne piosenki z płyty “What If Nothing”!

Walk The Moon ujawniają kolejne piosenki z płyty “What If Nothing”!

WALK THE MOON UJAWNIAJĄ KOLEJNE PIOSENKI Z PŁYTY “WHAT IF NOTHING”

 POSŁUCHAJ „SURRENDER” i “HEADPHONES”

 ALBUM W SKLEPACH OD 10 LISTOPADA!

 „Surrender” to kolejna po singlowym „One Foot” (ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YT) i utworze „Headphones” przebojowa piosenka z nadchodzącej płyty Walk The Moon, który zespół udostępnił fanom przed premierą albumu. Album „What If Nothing” ukaże się już 10 listopada na CD i w sprzedaży cyfrowej (ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY)!

Singiel „One Foot” (ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YT) już okazał się ogromnym sukcesem, generując już 8,6 miliona odtworzeń. „To nasz soundtrack z całej naszej ubiegłorocznej podróży – to piosenka o podążaniu do przodu, nawet gdy nie wiem, dokąd zaprowadzi nas droga, która idziemy” – mówi Nicholas Petricca z WALK THE MOON.

Zespół ogłosił także trasę koncertową po Ameryce Północnej, w ramach której odwiedzi m.in. Nowy Jork, Waszyngton, Chicago, Denver i Los Angeles.

WALK THE MOON tworzą wokalista/klawiszowiec Nicholas Petricca, basista Kevin Ray, gitarzysta Eli Maiman i perkusista Sean Waugaman. W 2015 roku WALK THE MOON przebili się do głównego nurtu z singlem „Shut Up and Dance” (ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YT) – multiplatynowym przebojem, który podbił listy przebojów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Polsce! Numer pobrany został ponad 6 milionów razy, a w serwisach streamingowych odtworzono go 850 milionów razy. WALK THE MOON zdobyli także dwie nagrody Billboard Music Awards, szereg nominacji do innych najbardziej prestiżowych nagród, a ich występy live zebrały gorące recenzje – Rolling Stone napisał o ich new wave’owych piosenkach, że „atakują uszy niczym Mike Tyson”.

 Obserwuj WALK THE MOON

WWW: http://www.walkthemoonband.com

Facebook: https://www.facebook.com/walkthemoon

Twitter: http://twitter.com/walkthemoonband

Instagram: http://instagram.com/walkthemoonband

YouTube: http://youtube.com/walkthemoonband

Vevo: http://www.youtube.com/user/WalkTheMoonVEVO