Skip content

Young Igi w nowym numerze Miyo!

Young Igi w nowym numerze Miyo!

 

Young Igi w nowym numerze MIYO!

 

Projekt MIYO prezentuje nowy singiel zatytułowany „Cały Świat”! Wokalnie w kawałku udziela się jeden z najbardziej oryginalnych młodych raperów reprezentujących nurt nowej fali polskiego rapu czyli Young Igi!

 

ZOBACZ TELEDYSK TUTAJ

POSŁUCHAJ/KUP TUTAJ

 

Miyo to gwarancja nowej jakości na polskiej scenie muzycznej! Duet producentów muzycznych i DJ’ów w składzie: Mafia Mike & Johny Black ma na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem oraz produkcję albumu Smolastego. MIYO mają w planach jeszcze wiele kolaboracji o których już niebawem będzie głośno! To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Tworząc nasze piosenki przykładamy wyjątkową uwagę do sfery instrumentalnej a wokal w naszej muzyce traktujemy jako jeden z instrumentów, nie podstawę piosenki – mówią chłopaki z MIYO.

Niedawno udało im się nawiązać współpracę z Young Igi – niezwykle popularnym, młodym raperem, który użyczył swojego wokalu w dynamicznym i pełnym świeżych brzmień singlu „Cały Świat”, który powstał w ciągu pierwszych 48 godzin znajomości artystów! Zadzwoniliśmy do Igora, proponując współpracę. Powiedział, że jak mu się spodoba pomysł na utwór to postara się za jakiś czas coś napisać dla nas. Kiedy wysłaliśmy mu naszą koncepcję kawałka, Igor oddzwonił po godzinie, że w 300% pasuje mu wszystko co zaproponowaliśmy i ma już wymyślone 90% tekstu.

Teledysk  do utworu został nakręcony w słonecznej Barcelonie w oparciu o scenariusz, którego współautorami są chłopaki z MIYO. Dlaczego Barcelona? Bo to miasto tętniące życiem, wypełnione po brzegi kulturą miejską na którą składają się takie elementy jak street art, breakdance czy subkultura skate. Wszystkie te czynniki są bliskie projektowi MIYO. Realizacją teledysku zajęła się zaprzyjaźniona grupa MORT Video.

 

 

Muzyka: MIYO

Słowa: Young Igi

Mix: MIYO

Mastering: DMI Studio

 

Kredyty:

Produkcja Video – Mortvideo
Scenariusz/Reżyseria: Marcin Kopiec
Kamera: Marcin Kopiec/Maciek Głaz
Producent: Michał Nosowicz
Montaż: Marcin Kopiec
Color Grading: Marcin Kopiec
Projekt graficzny gry: Anita Barczewska
Tancerka: Mariana Conci

Stylizacje: Sylwia Jankowska

 

 

Obserwuj MIYO na:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW